اطلاعیه وزارت صحت عامه

Panah_moph

پیام تسلیت

با کمال تاسف و تاثر اطلاع حاصل نمودیم که داکتر خلیل نرمگو، مسوول واحد جراحی شفاخانه ولسوالی بغلان مرکزی و رئیس اسبق اتحادیه خبرنگاران بغلان، شام امروز در مسیر راه پلخمری_بغلان‌ مرکزی، توسط افراد مسلح مظلومانه به شهادت رسید.

انالله و انا الیه راجعون

رهبری وزارت صحت عامه شهادت داکتر خلیل نرمگو را یک ضایعه بزرگ به سکتور صحت افغانستان دانسته و قتل طبیبان وکارکنان پر تلاش سکتور صحت را شدیداً محکوم نموده و حمایت از فرد فرد جامعه صحی را مسوولیت خویش می‌داند.

رهبری وزارت صحت عامه، از عدم امنیت کارمندان صحی ابراز نگرانی نموده و از مسوولان امنیتی می‌خواهد تا در راستای تامین امنیت کارمندان صحی بیشتر تلاش نمایند.

رهبری و منسوبین وزارت صحت عامه، شهادت داکتر خلیل نرمگو را به فامیل، همکاران و دوستان مرحوم نرمگو تسلیت گفته، از بارگاه الهی برای مرحوم بهشت برین و برای بازماندگانش صبر جمیل استدعا می‌نماید.

آخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۲:۴۴
Background image

خلص موضوع: تداوم فعالیت مراکز آموزشی التراسوند خلاف لایحه و فاقد جواز رسمی

جهت تنظیم و قانومند سازی مراکز آموزشی التراسوند، در جنب سایر موضوعات مرتبط به دوکتوران سونوگرافی، ایجاد معیارات مراکز آموزشی التراسوند نیز در فصل ششم ماده ۲۵ لایحه سونوگرافی مشخص گردیده . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۲۰
Background image

لیست مراکز صحی در مرکز و ولایات که خدمات واکسین کرونا را برای کارمندان صحی و رسانه ها ارایه می‌کنند

تمام کارمندان محترم صحی و رسانه‌ها می‌تواند به این مراکز صحی که نام و آدرس آنها در لیست زیر در مرکز و ولایات ذکر گردیده است، مراجعه نموده و خود شان را واکسین کرونا نمایند.

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۸
Background image

پیام تسلیت

با اظهار تاثر و تاسف اطلاع حاصل نمودیم که متخصص و کدر دیگر جامعه طبی افغانستان امروز صبح در اثر انفجار ماین در مرکز ننگرهار مظلومانه جام شهادت نوشید .

داکتر صدف که ترینی متخصص نسایی . . .

Back to announcements