بازدید سرپرست وزارت صحت عامه از شفاخانه ملی و تخصصی ملالی

Panah_moph
دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۳ - ۱۵:۴۴
بازدید سرپرست وزارت صحت عامه از شفاخانه ملی و تخصصی ملالی

یک شنبه ۲ اسد ۱۴۰۱
داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه از بخش های مختلف شفاخانه ملالی بازدید نموده و عرضه خدمات صحی در این شفاخانه را از نزدیک بررسی نمود.
سرپرست وزارت صحت عامه ضمن قدر دانی از کار کردهای کارمندان صحی وعده سپرد که رهبری وزارت صحت عامه متعهد است تا زمینه های بیشترآموزشی، ارتقای ظرفیت کارمندان رسیدگی به چالش ها و ایجاد سهولت برای کارمندان صحی را فراهم نماید که در این راستا از هیچ نوع سعی وتلاش دریغ نخواهند ورزید.
 علاوه برآن داکتر عباد از کارمندان صحی این شفاخانه  خواست تا در قسمت مراعت نمودن اخلاق طبابت، آموزش های مسلکی مطابق استندرد های جهانی و رسیدگی به وضعیت صحی بیماران تلاش بیشتر نمایند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۰ - ۱۵:۲۰
Background image

داکتران در شفاخانه نور بییشتر از پنجصد عملیات چشم را به صورت رایگان انجام می‌دهند

دوشنبه 10 اسد 1401
یک تیم از داکتران متخصص در بخش چشم که از طریق بنیاد الخدمت کشور پاکستان به افغانستان آمده اند می‌خواهند بیشتر از پنجصد عملیات Retina و Occuloplasty چشم را به طور. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۹ - ۱۰:۲۸
Background image

ریاست صحت‌عامه ولایت هلمند از افتتاح دو دستگاه هیمودیالیز (دستگاه تصفیه خون) درشفاخانه بست ولایت هلمند خبر می دهد

این دستگاه ها به همکاری مالی دفترOHPMو موسسه باران به ارزش ۳۰ هزار دالر امریکایی خریداری شده است که توانایی تصفیه خون چهار بیمار را  در روز دارند.

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۹ - ۱۰:۲۴
Background image

ریاست صحت‌عامه ولایت هلمند از جمع آوری وهدر نمودن شش تن ادویه تاریخ گذشته و بی کیفیت در این ولایت خبر می‌دهد

مسوولان در این ولایت می‌گویند که این ادویه بی‌کیفت توسط تیم های بررسی آمریت تطبیق از قوانین صحی، صحت محیطی و ادارت مختلف دیگر ولایت هلمند جمع آوری گردیده و در حضور آنان هدر گردید.

BACK TO NEWS