بازدید معین مالی واداری وزارت صحت‌عامه از ولایت کنر

Panah_moph
پنجشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۶ - ۱۰:۲۱
بازدید معین مالی واداری وزارت صحت‌عامه از ولایت کنر

پنج شنبه 26جوزا 1401 
مولوی محمد اسحاق صاحب زاده معین مالی واداری وزارت صحت‌عامه و هیآت همراه شان در یک سفر رسمی به ولایت کنر رفته وعرضه خدمات صحی در این ولایت را از نزدیک بررسی نمود.
معین مالی واداری وزارت صحت‌عامه نخست از شفاخانه ولایتی کنر بازدید نموده و هدف از این سفرش را نظارت و ارزیابی سکتور صحی در این ولایت و رسیدگی به چالش های موجود عنوان کرد.
مولوی اسحاق ضمن قدر دانی دانی از کار و زحمات شبانه روزی کارمندان صحی در این ولایت گفت: رهبری وزارت صحت عامه متعهد است تا به خاطر بلند بردن کیفیت عرضه خدمات صحی و رسیدگی به وضعیت صحی نیاز مندان در سراسر کشور تلاش بیشتر نماید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۶:۲۱
Background image

ديدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماينده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی

چهارشنبه، ۸ سرطان ۱۴۰۱ داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی طی نشستی دیدار و گفت‌گو نمود. در این دیدار روی چگونه‌گی تطبیق پروژه. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۶ - ۱۶:۵
Background image

آغاز دوره چهارم کمپاین واکسین پولیو در ولایت های فراه غور بادغیس و هرات 

دوشنبه 6 سرطان 1401
دوره چهارم کمپاین ملی واکسین پولیو در ولایت هرات، فراه، بادغیس وغور با حضور داشت والی هرات، مسئولین ریاست صحت‌عامه، نماینده گان ریاست حج واوقاف، اطلاعات وفرهنگ ‌و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۱۳:۳۵
Background image

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، در سفری به ولایت پکتیا از چگونه‌گی رسیده‌گی به زخمی های که از اثر زلزله آسیب دیده اند از نزدیک بررسی نمود

سرپرست وزارت صحت عامه ضمن بررسی از چگونه‌گی رسیده‌گی کارمندان صحی به زخمی ها، به مسوولان صحی این ولایت هدایت داد تا زخمی های که در وضعیت بد صحی قرار دارند به شفاخانه های کابل منتقل. . .

BACK TO NEWS