دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با مسوولان شفاخانه های خصوصی 

Panah_moph
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۵ - ۱۴:۹
دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با مسوولان شفاخانه های خصوصی 

چهارشنبه 25 جوزا 1401
داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه در نشستی با مسوولان شفاخانه های خصوصی کابل دیدار و گفتگو نمود.
سرپرست وزارت صحت عامه در این دیدار از مسوولان شفاخاخانه های خصوصی خواست تا در قسمت بلندبردن کیفیت عرضه خدمات صحی و معیاری سازی خدمات، استخدام افراد مسلکی و متخصص و همچنان تخفیف قیمت ها توجه بیشتر نمایند تا عرضه خدمات صحیی را که مردم از وزارت صحت عامه و سکتور خصوصی تقاضا دارند برای شان ارایه گردد.
از سوی هم نماینده گان سکتور خصوصی تعهد وهمکاری خود را با وزارت صحت عامه اعلام نموده خواست ها، نظریات و پیشنهادات خود را نیز در این راستا با رهبری وزارت صحت عامه در جریان گذاشتد و خواهان حل چالش های شان از سوی رهبری این وزارت گردیدند که به خاطر حل آن به مسوولان مربوطه هدایات لازم داده شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۶:۲۱
Background image

ديدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماينده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی

چهارشنبه، ۸ سرطان ۱۴۰۱ داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی طی نشستی دیدار و گفت‌گو نمود. در این دیدار روی چگونه‌گی تطبیق پروژه. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۶ - ۱۶:۵
Background image

آغاز دوره چهارم کمپاین واکسین پولیو در ولایت های فراه غور بادغیس و هرات 

دوشنبه 6 سرطان 1401
دوره چهارم کمپاین ملی واکسین پولیو در ولایت هرات، فراه، بادغیس وغور با حضور داشت والی هرات، مسئولین ریاست صحت‌عامه، نماینده گان ریاست حج واوقاف، اطلاعات وفرهنگ ‌و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۱۳:۳۵
Background image

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، در سفری به ولایت پکتیا از چگونه‌گی رسیده‌گی به زخمی های که از اثر زلزله آسیب دیده اند از نزدیک بررسی نمود

سرپرست وزارت صحت عامه ضمن بررسی از چگونه‌گی رسیده‌گی کارمندان صحی به زخمی ها، به مسوولان صحی این ولایت هدایت داد تا زخمی های که در وضعیت بد صحی قرار دارند به شفاخانه های کابل منتقل. . .

BACK TO NEWS