معین عرضه خدمات صحی در دفتر کارش جلسه تعقیبی دایر نمود

rasooli_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۴:۵
MOPH

محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، به خاطر حل مشکلات و تقویت سیستم صحی با رییسان شفاخانه های مرکزی در دفتر کارش جلسه تعقیبی دایر نمود.
در این دیدار رییسان طب معالجوی، طب وقایوی، شفاخانه های تخصصی و ثالثی و ریاست مالی وزارت صحت‌عامه اشتراک داشتند و در مورد هماهنگی بیشتر، عرضه خدمات معیاری به بیماران و رسیده گی به مشکلات بیماران صحبت نمودند.
محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، با اشاره به ارائه خدمات صحی معیاری به طور مساوی به شهروندان کشور گفت:" وزارت صحت‌عامه در تلاش است تا یکجا با همکاران خود به مشکلات  صحی رسیده گی نموده و سیستم صحی کشور را تقویت نماید تا زمینه ارایه خدمات صحی معیاری به همه شهروندان در کشور فراهم گردد."
همچنان معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، از مسوولان ادارات یاد شده خواست؛ تا در راستای تقویت نظام صحی کشور و رفع مشکلات صحی و تداوی شهروندان به صورت واقعی به وظایف خود عمل نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۱۴:۴
Background image

وزارت صحت‌عامه امارت اسلامی افغانستان در نشستی با شعار "صحت من حق من " از روز جهانی صحت گرامی داشت به عمل آورد

هدف بزرگداشت از این روز، افزایش آگاهی عامه، دسترسی بیماران به خدمات صحی، دستاوردهای حوزه صحی و به اشتراک گذاری اطلاعات در این زمینه می‌باشد.

محترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه، عرضه. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۹:۱۶
Background image

امتحان بخش داکتران ترینی

امتحان بخش داکتران ترینی، به برنامه تخصص در شفاخانه‌های ایمرجنسی، تحت نظر هیآت موظفی که متشکل از ریاست عمومی اکمال تخص وزارت صحت‌عامه و شفاخانه ایمر جنسی بود از نزد کاندیدان واجد شرایط. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۹:۱۳
Background image

طی نامه ای 150 تن از معتادین که صحت یاب شده اند به خاطر آموزش های حرفوی و مسلکی به وزارت کار و امور اجتماعی معرفی شدند

این افراد که از سوی وزارت صحت‌عامه، تحت تداوی معیاری قرار گرفته و صحت یاب شده اند، به منظور آموزش تعلیمات حرفوی و مسلکی به وزارت کار و امور اجتماعی معرفی و در مدت چهار ماه در پنج بخش. . .

BACK TO NEWS