مولوی نجیب الله فاروقی رییس طب عدلی، در نشستی که با حضور مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه راه اندازی شد کارکردهای این ریاست را تشریح نمود.

rasooli_admin
شنبه ۱۴۰۳/۲/۱ - ۱۳:۲
MOPH

در این نشست رییس طب عدلی کارکردهای، پیشنهادات، مشکلات و راه های حل اداره خود را در پرزنتیشنی برای معین عرضه خدمات صحی تشریح نموده و خواهان رسیده گی به چالش های این ریاست از سوی رهبری وزارت صحت‌عامه گردید.

مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، ضمن استماع به کارکردهای ریاست طب عدلی وعده سپرد که در قسمت حل چالش های  این اداره رسیده گی نموده و اقداماتی را که لازم است انجام خواهند داد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۰
Background image

معین پالیسی وانکشاف در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال دیدار کرد

محترم داکترمحمد حسن غیاثی معین پالیسی وانکشاف صحت وزارت صحت‌عامه، در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال رییس عمومی کمیته ناروی برای افغانستان در دفتر کارش دیدار کرد.

 در این دیدار دو. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۱:۱۲
Background image

نشست گروه مشورتی تخنیکی در کشور قطر آغاز شد

نشست گروه مشورتی تخنیکی (TAG) در دوحه پایتخت قطر با حضورمحترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه و داکترعبدالقدوس بریالی رییس مرکز ملی اضطراری عملیاتی محو پولیو آغاز گردید.

این نشست رسمی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۱:۵
Background image

برنامه آموزشی سه روزه تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان

ریاست ارتقاء ظرفیت و انکشاف اداره وزارت صحت‌عامه، برنامه آموزشی سه روزه را تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان با اداره  را برای ۶۰ تن از کارمندان شفاخانه های مرکز و ریاست های. . .

BACK TO NEWS