یک تیمی از داکتران جراح کشور بنگلدیش به افغانستان آمده است تا با همکاری داکتران افغان عملیات های کام چاک و لب چاک را در شفاخانه صحت طفل اندرا گاندی به طور رایگان برای بیماران انجام ‌دهند

rasooli_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۳
moph

داکتر وحدت الکوزی رییس شفاخانه های تخصصی و ثالثی وزارت صحت‌عامه گفت: "  قرار است تیم داکتران جراح کشور بنگلدیش با همکاری داکتران افغان روزانه 10 الی 15 مریض لب چاک و کام چاک را به طور رایگان در شفاخانه صحت طفل اندراگاندی کابل عملیات نمایند".

داکتر الکوزی افزود، علاوه بر آن کشور بنگلدیش در نظر دارد تا یک تعداد از داکتران افغان را نیز در بخش جراحی زیبایی  به مدت 3 الی 6 ماه آموزش دهد تا آنان بتوانند به وضعیت صحی بیمارانی که نیاز به عملیات جراحی دارند رسیدگی نمایند

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۱۴:۴
Background image

وزارت صحت‌عامه امارت اسلامی افغانستان در نشستی با شعار "صحت من حق من " از روز جهانی صحت گرامی داشت به عمل آورد

هدف بزرگداشت از این روز، افزایش آگاهی عامه، دسترسی بیماران به خدمات صحی، دستاوردهای حوزه صحی و به اشتراک گذاری اطلاعات در این زمینه می‌باشد.

محترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه، عرضه. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۹:۱۶
Background image

امتحان بخش داکتران ترینی

امتحان بخش داکتران ترینی، به برنامه تخصص در شفاخانه‌های ایمرجنسی، تحت نظر هیآت موظفی که متشکل از ریاست عمومی اکمال تخص وزارت صحت‌عامه و شفاخانه ایمر جنسی بود از نزد کاندیدان واجد شرایط. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۹:۱۳
Background image

طی نامه ای 150 تن از معتادین که صحت یاب شده اند به خاطر آموزش های حرفوی و مسلکی به وزارت کار و امور اجتماعی معرفی شدند

این افراد که از سوی وزارت صحت‌عامه، تحت تداوی معیاری قرار گرفته و صحت یاب شده اند، به منظور آموزش تعلیمات حرفوی و مسلکی به وزارت کار و امور اجتماعی معرفی و در مدت چهار ماه در پنج بخش. . .

BACK TO NEWS