30 تُن مواد غذایی بی کیفت جمع آوری وهدر گردید

akbari_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۴
30 تُن مواد غذایی بی کیفت جمع آوری وهدر گردید

دوشنبه27 شعبان المعظم 1444

ریاست صحت محیطی وزارت صحت‌عامه در نشستی از جمع آوری وهدر نمودن 30 تُن مواد غذایی بی کیفیت و تاریخ گذشته که در یک ماه از نواحی مختلف شهر کابل و ولسوالی های آن جمع آوری گردیده بود خبر می‌دهد.

داکترحبیب الله آخند زاده حامد معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه جمع آوری وهدر نمودن این مواد را یک گام موثر در راستای بهبود صحت شهروندان جامعه دانسته و از مردم خواست تا درقسمت جمع آوری این گونه مواد های بی کیفت وزارت صحت‌عامه را همکاری نمایند.

معین عرضه خدمات صحی علاوه نمود، رهبری امارت اسلامی افغانستان و وزارت صحت‌عامه در تلاش اند تا در قسمت بهبود عرضه خدمات صحی و صحت شهروندان کشور توجه جدی داشته باشند که تلاش ها را در این راستا جریان دارد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۰
Background image

معین پالیسی وانکشاف در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال دیدار کرد

محترم داکترمحمد حسن غیاثی معین پالیسی وانکشاف صحت وزارت صحت‌عامه، در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال رییس عمومی کمیته ناروی برای افغانستان در دفتر کارش دیدار کرد.

 در این دیدار دو. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۱:۱۲
Background image

نشست گروه مشورتی تخنیکی در کشور قطر آغاز شد

نشست گروه مشورتی تخنیکی (TAG) در دوحه پایتخت قطر با حضورمحترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه و داکترعبدالقدوس بریالی رییس مرکز ملی اضطراری عملیاتی محو پولیو آغاز گردید.

این نشست رسمی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۱:۵
Background image

برنامه آموزشی سه روزه تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان

ریاست ارتقاء ظرفیت و انکشاف اداره وزارت صحت‌عامه، برنامه آموزشی سه روزه را تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان با اداره  را برای ۶۰ تن از کارمندان شفاخانه های مرکز و ریاست های. . .

BACK TO NEWS