برنامه آموزشی سه روزه تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان

rasooli_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۱:۵
MOPH

ریاست ارتقاء ظرفیت و انکشاف اداره وزارت صحت‌عامه، برنامه آموزشی سه روزه را تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان با اداره  را برای ۶۰ تن از کارمندان شفاخانه های مرکز و ریاست های مرکزی وزارت صحت‌عامه راه اندازی نمود.

 این برنامه درتالار انستیتوت پوهاند سید الف شاه غضنفر راه اندازی شد که در آن موضوعات مختلف توسط استادان مجرب برای بلند بردن ارتقاء ظرفیت کارمندان و بهبود کیفیت عرضه خدمات صحی تدریس گردید.

همچنان اشتراک کننده گان از راه اندازی چنین برنامه ها استقبال نموده و از رهبری وزارت صحت‌عامه خواستند تا در آینده نیز برنامه های آموزشی را براب بهبود و ارتقاء ظرفیت کارمندان صحی راه اندازی نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۱:۱۶
Background image

آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) در ولایت هرات

ریاست صحت‌عامه ولایت هرات کمپاین آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) را با حمایت سازمان صحی جهان با توزیع پوسترها در شهر هرات و ولسوالی‌های این ولایت که شامل ولسوالی انجیل، گذره. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۰:۱۴
Background image

فعال کردن ماشین جن اکسپرت در ولایت پکتیا

یک پایه ماشین جن اکسپرت به خاطر تشخیص بیماری توبرکلوز در شفاخانه زرمت ولایت پکتیا فعال و به بهره برداری سپرده شد.

 

گفتنی است که با فعال شدن این ماشین مشکلات بیشتر بیماران در قسمت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۴:۲۲
Background image

در سال گذشته ١٤٠٢ هـ - ش نزدیک به ( ۴۹۵۵۳ ) عملیات جراحی رایگان در شفاخانه ملی و تخصصی وزیر محمد اکبر خان وزارت صحت‌عامه انجام یافته است

 این عملیات های جراحی شامل ۱۰ هزار و هشتصد و سه عمل جراحی بزرگ و ۳۸ هزار و هفتصد و پنجاه عمل جراحی کوچک می‌شوند که توسط متخصصین و داکتران مجرب افغان با موفقیت و به صورت رایگان اجرا شده. . .

BACK TO NEWS