دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده سازمان بین المللی حفاظت از کودکان

Panah_moph
پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۸ - ۲۱:۲۲
دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده سازمان بین المللی حفاظت از کودکان

پنج‌شنبه، 8 میزان 1400

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی با نماینده سازمان بین المللی حفاظت از کودکان(سیو د چلدرن) در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود..

در این دیدار، روی همکاری های مشترک این سازمان با وزارت صحت عامه به خصوص حمایت از وضیعت صحی کودکان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

سرپرست وزارت صحت عامه، از همکاری این سازمان در افغانستان قدردانی نموده و بر کمک‌های بیشتر آنان در افغانستان تاکید کرد.

داکتر قلندر عباد افزود که کمک های شرکای صحی بین المللی در افغانستان بخاطر صحت مادران، کودکان، و افراد نیازمند خیلی حیاتی است و سازمان های بین المللی باید با درنظرداشت اصول امارت اسلامی کمک های خود را در بخش صحت ادامه دهد.

سرپرست وزارت صحت عامه، از سازمان بین المللی حفاظت از کودکان حمایت کرده گفت که وزارت صحت عامه در هر شرایط با شما همکار است و از تلاش های شما حمایت می‌کند.

در عین حال، سازمان بین المللی حفاظت از کودکان از حمایت وزارت صحت عامه قدردانی کرده گفت که ما متعهد استیم تا کمک های خود را برای اطفال افغانستان در بخش تغذی، تداوی و دیگر بخش ها ادامه دهیم و قرار است چندین تیم صحی سیار که خدمات صحی را عرضه می‌کنند در ولایت‌های که در آن دفتر Save the children فعالیت می‌کند ایجاد نماید تا به ساحات که نیاز به کمک های صحی ابتدایی دارد تحت پوشش قرار دهد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۶:۱۴
Background image

از روز جهانی مبارزه با بیماری ایدز در نشستی گرامی داشت به عمل آمد

یک شنبه 10جمادی الاول 1444

وزارت صحت‌عامه در نشستی از روز جهانی مبارزه با بیماری ایدز تحت شعار" به دوستت بگو، اچ آی وی را تست نماید. این تست رایگان، محرمانه و آسان است " گرامی داشت به. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۰:۱۲
Background image

بازدید معین مالی واداری از شفاخانه ولایتی بدخشان

مولوی محمد اسحق صاحبزاده معین مالی واداری وزارت صحت‌عامه و تیم همراه شان عرضه خدمات صحی شفاخانه ولایتی بدخشان را از نزدیک بررسی نمود.

معین مالی واداری ضمن قدر دانی از زحمات کارمندان. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۹ - ۱۴:۳۶
Background image

نشستی با مسوولان صحی موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی راه اندازی شد

 

 یک شنبه ۲۵ ربیع الثانی ۱۴۴۴

مولوی محمد اسحق صاحب زاده معین مالی واداری وزارت صحت‌عامه در نشستی با مسوولان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی در مورد رساندن ادویه وضروریات طبی و مواد. . .

BACK TO NEWS