نشستی با مسوولان صحی موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی راه اندازی شد

akbari_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۹ - ۱۴:۳۶
نشستی با مسوولان صحی موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی راه اندازی شد

 

 یک شنبه ۲۵ ربیع الثانی ۱۴۴۴

مولوی محمد اسحق صاحب زاده معین مالی واداری وزارت صحت‌عامه در نشستی با مسوولان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی در مورد رساندن ادویه وضروریات طبی و مواد محروقاتی به خاطر فرا رسیدن فصل زمستان صحبت نمود.

معین مالی واداری به مسوولان موسسات تطبیق کننده هدایت داد تا هر چه زودتر در این راستا اقدام نمایند چون با فرا رسیدن فصل زمستان راه های مواصلاتی بعضی از مراکز صحی مسدود گردیده وآن گاه رساندن وتجهیز این مراکز دشوار خواهند بود.

از سوی‌هم مسوولان صحی موسسات تطبیق کننده در این مود وعده همکاری سپرده، خواست ها و پیشنهادات شان را با رهبری وزارت صحت‌عامه شریک نموده که به خاطر حل آن  هدایات لازم داده شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۱
Background image

یک مرکز صحی فرعی در ولایت نورستان افتتاح شد

یک مرکز صحی فرعی در منطقه ینشا ولسوالی وایگل ولایت نورستان به خاطر ارائه خدمات صحی اولیه به باشنده گان این محل افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.
در این مرکز، خدمات صحی OPD، نسایی ولادی،. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۷
Background image

نظارت از سکتور خصوصی

تیم مدیریت تطبیق از قوانین صحی وبررسی ریاست صحت‌عامه ولایت خوست، در مرکز شهر متون از یک تعداد کلینیک ها و شفاخانه های خصوصی نظارت نمودند که در نتیجه یک تعداد از کلینیک ها و شفاخانه های. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۰
Background image

معین پالیسی وانکشاف صحت با خانم های کیونگ جون در دفتر کارش دیدار نمود

داکتر محمد حسن غیاثی معین پالیسی وانکشاف صحت وزارت صحت‌عامه، در نشستی با خانم های کیونگ جون مسوول عمومی دفتر بیرو اقیانوس آرام کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهنده گان و تیم همراه شان. . .

BACK TO NEWS