وزير صحت عامه امارت اسلامي افغانستان، امروز با نماینده ‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی دیدن نمود

akbari_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۵/۲۲ - ۱۵:۲۳
وزير صحت عامه امارت اسلامي افغانستان، امروز با نماینده ‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی دیدن نمود

داكتر قلندر عباد وزير صحت عامه امارت اسلامي افغانستان، امروز با نماینده ‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی دیدن نموده و روی چگونگی بهبود عرضه خدمات صحی بحث و تبادل نظر نمود.

وزیر صحت عامه، بر بهبود عرضه خدمات صحی در کشور تاکید نموده و از نمایندگان موسسات تطبیق کننده خواست تا در راستای بلند بردن کیفیت خدمات صحی تلاش نمایند.

همچنان در این نشست، گزارش ارزیابی که کارکردهای موسسات تطبیق کننده را در ولایات از قبیل اکمالات دوا، موجودیت داکتران در مراکز صحی، رضایت مریضان، کیفیت خدمات و دیگر موارد صحی مورد ازیابی قرار گرفته ارایه گردید و روی آن نیز بحث گردید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۵/۱ - ۱۶:۱۰
Background image

رئیس طب وقایه وکنترول امراض ساری به ولایت کاپیسا سفر نموده

داکتر حیدرخان حیدر رئیس طب وقایه وکنترول امراض ساری وزارت صحت‌عامه در سفری که به ولایت کاپیسا داشت با داکتر نیاز محمد (مخلص)  رئیس صحت‌عامه این ولایت دیدار نموده و در مورد عرضه خدمات. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۵/۱ - ۱۶:۵
Background image

برنامه آموزشی پنج روزه برای ۱۰ تن از کارمندان لابراتوارهای حوزوی تحت عنوان خدمات بایو مدیکل آغاز کرد

ریاست لابراتوارهای تشخیصیه وزارت صحت‌عامه، برنامه آموزشی پنج روزه را برای ۱۰ تن از کارمندان لابراتوارهای حوزوی تحت عنوان خدمات بایو مدیکل آغاز کرد.

این برنامه آموزشی برای ۱۰ تن از. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۵/۱ - ۱۵:۵۵
Background image

نظارت از سکتور خصوصی در ولایت جوزجان، نیمروز، ارزګان و زابل

در نتیجه نظارت از سکتور خصوصی، در ولایت های نیمروز، ارزگان، زابل و جوزجان شماری از دواخانه ها، لابراتوارها و معاینه خانه‌ها به دلیل نقض قوانین صحی مسدود گردیدند.

BACK TO NEWS