آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) در ولایت هرات

rasooli_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۱:۱۶
MOPH

ریاست صحت‌عامه ولایت هرات کمپاین آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) را با حمایت سازمان صحی جهان با توزیع پوسترها در شهر هرات و ولسوالی‌های این ولایت که شامل ولسوالی انجیل، گذره و پشتون زرغون می شوند توسط ۴۰ تن از کارمندان آموزش دیده راه اندازی نمود.

مستفید شونده گان این کمپاین بالای ۳۰۰۰۰ تن بوده و برنامه های مختلف دیگر نیز در مورد تب خون دهنده از شبکه های تلویزیونی  ولایت هرات به صورت دوامدار تا روز عید ادامه خواهند داشت.

همچنان ریاست زارعت و وترنری نیز کارزار دوا پاشی جهت محو کنه در تمام محلات فروش حیوانات را در ولایت هرات شروع  نموده است و الی روز عید ادامه خواهند داشت.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۵/۲ - ۱۶:۵۴
Background image

معین عرضه خدمات صحی با نماینده گان اداره یونیسف و سازمان صحی جهان دیدار نموده

محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، در نشستی با نماینده گان اداره یونیسف و سازمان صحی جهان در مورد هماهنگی بهتر و بیشتر و اجرااتی که از طرف این نهاد ها با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۵/۲ - ۱۶:۴۶
Background image

نظارت از سکتور خصوصی در ولایت پکتیا

در نتیجه نظارت سکتور صحی خصوصی در ولایات پکتیا و لوگر، یک کلینیک سرا پا در ولایت لوگر و ۷ معاینه خانه ، ۳ کلینیک دندان، ۳ اتاق تطبیقات و ۵ لابراتوار در ولایت پکتیا به خاطر نقض قوانین. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۵/۱ - ۱۶:۱۰
Background image

رئیس طب وقایه وکنترول امراض ساری به ولایت کاپیسا سفر نموده

داکتر حیدرخان حیدر رئیس طب وقایه وکنترول امراض ساری وزارت صحت‌عامه در سفری که به ولایت کاپیسا داشت با داکتر نیاز محمد (مخلص)  رئیس صحت‌عامه این ولایت دیدار نموده و در مورد عرضه خدمات. . .

BACK TO NEWS