بازدید معین عرضه خدمات صحی از تیم صحی این وزارت در میدان هوایی بین المللی حامد کرزی

Panah_moph
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۴
بازدید معین عرضه خدمات صحی از تیم صحی این وزارت در میدان هوایی بین المللی حامد کرزی

داكتر فدا محمد پيكان معين عرضه خدمات وزارت صحت عامه، امروز همراه با داکتر محمد قاسم وفایی زاده رییس عمومی ادارهٔ هنوانوردی ملکی از تيم صحي اين وزارت كه به منظور پیش‌گیری از شیوع ویروس «کرونا» در میدان هوایی بین المللی حامد کرزی توظیف شده اند دیدن نمود.
بازدید معین عرضه خدمات صحی از تیم صحی این وزارت در میدان هوایی بین المللی حامد کرزیمعین عرضه خدمات صحی این وزارت، از تلاش های تیم صحی مبنی بر جلوگیری از شیوع ویروس «کرونا» و‌ ارزیابی مسافران قدردانی نموده گفت:« جلوگیری از ویروس کرونا در اولویت وزارت صحت عامه قرار دارد و ما تیم های صحی را برای ارزیابی مسافران در میدانی های هوایی کابل و دیگر ولایات توظیف نموده ایم. بررسی مسافران در میدان های هوایی شهرهای عمده کشور به گونه نورمال جریان دارد
هم‌چنان معین عرضه خدمات صحی از مردم به ویژه مسافرانی که از کشور های بیرونی وارد افغانسنان می‌شوند خواست برای پیش‌گیری از شیوع ویروس«کرونا» در کشور، به رهنمودهای کارمندان صحی توجه نمایند و در عرصه معاینات شان با این تیم هم‌کار باشند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۱:۱۶
Background image

آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) در ولایت هرات

ریاست صحت‌عامه ولایت هرات کمپاین آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) را با حمایت سازمان صحی جهان با توزیع پوسترها در شهر هرات و ولسوالی‌های این ولایت که شامل ولسوالی انجیل، گذره. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۰:۱۴
Background image

فعال کردن ماشین جن اکسپرت در ولایت پکتیا

یک پایه ماشین جن اکسپرت به خاطر تشخیص بیماری توبرکلوز در شفاخانه زرمت ولایت پکتیا فعال و به بهره برداری سپرده شد.

 

گفتنی است که با فعال شدن این ماشین مشکلات بیشتر بیماران در قسمت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۴:۲۲
Background image

در سال گذشته ١٤٠٢ هـ - ش نزدیک به ( ۴۹۵۵۳ ) عملیات جراحی رایگان در شفاخانه ملی و تخصصی وزیر محمد اکبر خان وزارت صحت‌عامه انجام یافته است

 این عملیات های جراحی شامل ۱۰ هزار و هشتصد و سه عمل جراحی بزرگ و ۳۸ هزار و هفتصد و پنجاه عمل جراحی کوچک می‌شوند که توسط متخصصین و داکتران مجرب افغان با موفقیت و به صورت رایگان اجرا شده. . .

BACK TO NEWS