بازدید معین مالی واداری از شفاخانه افغان - جاپان

Panah_moph
یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۲ - ۱۳:۵۵
د افغان-جاپان روغتون  څخه د مالي او اداري مرستيال لیدنه

یک شنبه ۲۲ جوزا ۱۴۰۱
مولوی محمد اسحق صاحب زاده معین مالی واداری وزارت صحت‌عامه از شفاخانه تخصصی افغان - جاپان بازدید نموده و عرضه خدمات صحی در این شفاخانه را از نزدیک بررسی نمود.
معین مالی واداری نخست از وضعیت صحی بیماران کووید- ۱۹ -  داخل بستر در این شفاخانه بازدید نموده و ارایه خدمات صحی به این بیماران را مورد ارزیابی قرار داد.
در ادامه مولوی اسحق از کار و زحمات کارمندان صحی ابراز قدر دانی نموده و به مسوولان هدایت داد تا به خاطر بهبود عرضه خدمات صحی و رسیدگی به وضعیت صحی بیماران در این شفاخانه  از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نورزند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۶:۲۱
Background image

ديدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماينده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی

چهارشنبه، ۸ سرطان ۱۴۰۱ داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی طی نشستی دیدار و گفت‌گو نمود. در این دیدار روی چگونه‌گی تطبیق پروژه. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۶ - ۱۶:۵
Background image

آغاز دوره چهارم کمپاین واکسین پولیو در ولایت های فراه غور بادغیس و هرات 

دوشنبه 6 سرطان 1401
دوره چهارم کمپاین ملی واکسین پولیو در ولایت هرات، فراه، بادغیس وغور با حضور داشت والی هرات، مسئولین ریاست صحت‌عامه، نماینده گان ریاست حج واوقاف، اطلاعات وفرهنگ ‌و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۱۳:۳۵
Background image

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، در سفری به ولایت پکتیا از چگونه‌گی رسیده‌گی به زخمی های که از اثر زلزله آسیب دیده اند از نزدیک بررسی نمود

سرپرست وزارت صحت عامه ضمن بررسی از چگونه‌گی رسیده‌گی کارمندان صحی به زخمی ها، به مسوولان صحی این ولایت هدایت داد تا زخمی های که در وضعیت بد صحی قرار دارند به شفاخانه های کابل منتقل. . .

BACK TO NEWS