بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در شفاخانه‌های تخصصی و ثالثی در نشستی مورد بررسی قرار گرفت

Panah_moph
دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۱ - ۱۲:۲۸
بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در شفاخانه‌های تخصصی و ثالثی در نشستی مورد بررسی قرار گرفت

دوشنبه، 11 اسد 1400

داکتر وژمه سالمی معین مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، در نشستی که به خاطر ظرفیت سازی و بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در شفاخانه‌های تخصصی و ثالثی راه اندازی شد صحبت نمود.

معین مالی و اداری در این نشست بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی، تجهیز شفاخانه‌ها و ایجاد یک مرکز ترمیم تجهیزات طبی را در شرایط کنونی یک نیاز مبرم دانسته و تاکید نمود که رهبری وزارت صحت‌عامه در تلاش است تا در این راستا اقدامات جدی و عملی نماید.

از سوی‌هم اشتراک کنندگان این نشست که سرطبیب، شف دیپارتمنت ها و مسوولان تریننگ شفاخانه‌ها بودند به گروپ‌های مختلف تقسیم شده و به خاطر شناسایی ظرفیت‌ها و بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی، نیازمندی‌ها نظریات و پیشنهادات خود را ارایه نمودند تا باشد به اساس آن پلانی تهیه و مورد تطبیق قرار گیرد.

قابل تذکر است که بعد از نیازسنجی و شناسایی ظرفیت‌های داخل شفاخانه‌ها برنامه ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در بخش‌های مختلفی که نیاز است راه اندازی شود که در این برنامه‌ها از استادان داخلی و در صورت نیاز از استادان خارجی استفاده خواهد شد تا باشد گام موثری در بهبود و بلند بردن کیفیت عرضۀ خدمات صحی برداشته شود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۰ - ۱۵:۲۰
Background image

داکتران در شفاخانه نور بییشتر از پنجصد عملیات چشم را به صورت رایگان انجام می‌دهند

دوشنبه 10 اسد 1401
یک تیم از داکتران متخصص در بخش چشم که از طریق بنیاد الخدمت کشور پاکستان به افغانستان آمده اند می‌خواهند بیشتر از پنجصد عملیات Retina و Occuloplasty چشم را به طور. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۹ - ۱۰:۲۸
Background image

ریاست صحت‌عامه ولایت هلمند از افتتاح دو دستگاه هیمودیالیز (دستگاه تصفیه خون) درشفاخانه بست ولایت هلمند خبر می دهد

این دستگاه ها به همکاری مالی دفترOHPMو موسسه باران به ارزش ۳۰ هزار دالر امریکایی خریداری شده است که توانایی تصفیه خون چهار بیمار را  در روز دارند.

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۹ - ۱۰:۲۴
Background image

ریاست صحت‌عامه ولایت هلمند از جمع آوری وهدر نمودن شش تن ادویه تاریخ گذشته و بی کیفیت در این ولایت خبر می‌دهد

مسوولان در این ولایت می‌گویند که این ادویه بی‌کیفت توسط تیم های بررسی آمریت تطبیق از قوانین صحی، صحت محیطی و ادارت مختلف دیگر ولایت هلمند جمع آوری گردیده و در حضور آنان هدر گردید.

BACK TO NEWS