بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در شفاخانه‌های تخصصی و ثالثی در نشستی مورد بررسی قرار گرفت

Panah_moph
دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۱ - ۱۲:۲۸
بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در شفاخانه‌های تخصصی و ثالثی در نشستی مورد بررسی قرار گرفت

دوشنبه، 11 اسد 1400

داکتر وژمه سالمی معین مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، در نشستی که به خاطر ظرفیت سازی و بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در شفاخانه‌های تخصصی و ثالثی راه اندازی شد صحبت نمود.

معین مالی و اداری در این نشست بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی، تجهیز شفاخانه‌ها و ایجاد یک مرکز ترمیم تجهیزات طبی را در شرایط کنونی یک نیاز مبرم دانسته و تاکید نمود که رهبری وزارت صحت‌عامه در تلاش است تا در این راستا اقدامات جدی و عملی نماید.

از سوی‌هم اشتراک کنندگان این نشست که سرطبیب، شف دیپارتمنت ها و مسوولان تریننگ شفاخانه‌ها بودند به گروپ‌های مختلف تقسیم شده و به خاطر شناسایی ظرفیت‌ها و بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی، نیازمندی‌ها نظریات و پیشنهادات خود را ارایه نمودند تا باشد به اساس آن پلانی تهیه و مورد تطبیق قرار گیرد.

قابل تذکر است که بعد از نیازسنجی و شناسایی ظرفیت‌های داخل شفاخانه‌ها برنامه ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در بخش‌های مختلفی که نیاز است راه اندازی شود که در این برنامه‌ها از استادان داخلی و در صورت نیاز از استادان خارجی استفاده خواهد شد تا باشد گام موثری در بهبود و بلند بردن کیفیت عرضۀ خدمات صحی برداشته شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۵:۵۲
Background image

بیست تیم صحی برای ارایه خدمات به بی‌جا شده‌گان در شهر کابل توظیف شد

چهارشنبه، 20 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در یک نشست اضطراری با داکتر عبدالکریم توتاخیل معاون انسجام اداره امور ریاست جمهوری، نماینده‌گان وزارت رسیده‌گی به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۱۹:۲۱
Background image

سرپرست وزارت صحت: شرایط موجود مستلزم رویکرد متفاوت به منظور رسیدگی به واقعات عاجل صحی است

سه‌شنبه، 19 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی که به منظور هماهنگی برای رسيده‌گی به واقعات عاجل برگزار شده بود بر ارایه خدمات صحی و توزیع منابع در ساحات. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۱۷:۱۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با رییس عمومی نهاد داکتران بدون سرحد

دوشنبه، 18 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با آقای فلیپی ریبیریو رییس عمومی نهاد داکتران بدون سرحد "ام اس اف" در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست، روی. . .

BACK TO NEWS