حمایت رهبری وزارت صحت عامه از سکتور خصوصی صحی

Panah_moph
یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۶:۵۸
حمایت رهبری وزارت صحت عامه از سکتور خصوصی صحی

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، امروز بخش 50 بستر و لابراتوار تشخیص ویروس کرونا شفاخانه "خیرخواه مدیکل کمپلکس" را افتتاح نموده و ارتقای این شفاخانه را از 20 بستر به 50 بستر یک گام نیک در راستای افزایش میزان دسترسی مردم به خدمات صحی عنوان کرد.

سرپرست وزارت صحت عامه، سکتور خصوصی صحی را بازوی وزارت صحت عامه دانسته گفت:" ما از سکتور خصوصی صحی شدیدا حمایت می‌کنیم؛ اما مشروط بر اینکه سکتور خصوصی نیز در ارایه خدمات تمام معیارات وزارت صحت عامه را رعایت نمایند."

نامزد وزیر صحت عامه، از افزایش میزان تشخیص و مراقبت از بیماران کرونا در مراکز صحی دولتی و خصوصی یاد آوری کرده تاکید نمود که در کنار لابراتوراهای وزارت صحت عامه، به 6 شفاخانه خصوصی که دستگاه "پی سی آر" را داشتند اجازه تشخیص و مراقبت از بیماران کرونا داده شده است.

از سوی هم داکتر عثمانی، از عدم رعایت رهنمودهای صحی از سوی مردم ابراز نگرانی کرده گفت که باوجود اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور رو به کاهش است؛ اما هنوز هم ما در حالت بحران ایپدیمی این ویروس قرار داریم و مردم نباید در برابر این ویروس بی اعتنایی کنند.

او هم‌چنان از مردم خواست که برای جلوگیری از ویروس کرونا در روزهای عید نکات صحی را رعایت نموده و از رفت و آمد، دست دادن، بغل کشی خودداری نمایند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۸:۱۰
Background image

تلاش رهبری وزارت صحت عامه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در ولایت هرات

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، در يك نشست مشترك همراه با مولوی امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت حج و اوقاف، احمد ولی آرین رییس دارالانشای کمیته دولتی ارتباطات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۷:۳۴
Background image

کارکردهای رییسان شفاخانه‌های کابل مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، کارکرد های رییسان شفاخانه‌های کابل را طی نشستی از طریق ویدیو کنفرانس مورد ارزیابی قرار داد.

داکترعثمانی در این نشست نخست در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۵:۲۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترول و فرماندهی کووید-19 ولایت بلخ

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه در ادامه سفر اش به ولایت بلخ، از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترل و فرماندهی کووید-19 این ولایت دیدن نمود.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS