محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، ‌ در نشستی با رییسان شفاخانه های مرکزی دیدار نمود

rasooli_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۳ - ۱۲:۴۶
moph

در این دیدارعرضه خدمات صحی معیاری به شهروندان، رسیده گی به موقع به مشکلات صحی بیماران و تقویت نظام صحی مورد بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، ارایه خدمات صحی معیاری به شهروندان را وظیفه این وزارت گفته و از همه کارمندان صحی که خدمات صادقانه انجام میدهند ابراز قدردانی نمود وهمچنان کارکنان صحی را خدمت گذاران واقعی مردم خواند.

در ادامه این نشست معین عرضه خدمات صحی، از رییسان شفاخانه های مرکزی خواست تا در ارایه خدمات صحی معیاری به مردم به وظیفه خود عمل نمایند تا مشکلات صحی همه شهروندان حل و به بیماران به موقع رسیده گی شود.

همچنان معین عرضه خدمات صحی اضافه نمود، که وزارت صحت‌عامه تلاش می‌کند تا به منظور تقویت نظام صحی کشور از هر راه ممکن برعلاوه امکانات و تجهیزات موجود در حوزه صحی اقدامات لازم نماید تا زمینه عرضه خدمات صحی معیاری را برای مردم فراهم نماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۱۴:۴
Background image

وزارت صحت‌عامه امارت اسلامی افغانستان در نشستی با شعار "صحت من حق من " از روز جهانی صحت گرامی داشت به عمل آورد

هدف بزرگداشت از این روز، افزایش آگاهی عامه، دسترسی بیماران به خدمات صحی، دستاوردهای حوزه صحی و به اشتراک گذاری اطلاعات در این زمینه می‌باشد.

محترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه، عرضه. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۹:۱۶
Background image

امتحان بخش داکتران ترینی

امتحان بخش داکتران ترینی، به برنامه تخصص در شفاخانه‌های ایمرجنسی، تحت نظر هیآت موظفی که متشکل از ریاست عمومی اکمال تخص وزارت صحت‌عامه و شفاخانه ایمر جنسی بود از نزد کاندیدان واجد شرایط. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۹:۱۳
Background image

طی نامه ای 150 تن از معتادین که صحت یاب شده اند به خاطر آموزش های حرفوی و مسلکی به وزارت کار و امور اجتماعی معرفی شدند

این افراد که از سوی وزارت صحت‌عامه، تحت تداوی معیاری قرار گرفته و صحت یاب شده اند، به منظور آموزش تعلیمات حرفوی و مسلکی به وزارت کار و امور اجتماعی معرفی و در مدت چهار ماه در پنج بخش. . .

BACK TO NEWS