معین پالیسی وانکشاف صحت با خانم های کیونگ جون در دفتر کارش دیدار نمود

rasooli_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۰
MOPH

داکتر محمد حسن غیاثی معین پالیسی وانکشاف صحت وزارت صحت‌عامه، در نشستی با خانم های کیونگ جون مسوول عمومی دفتر بیرو اقیانوس آرام کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهنده گان و تیم همراه شان در دفتر کارش دیدار نمود.

در این دیدار طرفین روی اعمار شفاخانه های عمومی به سطح ولسوالی‌ها با درنظر داشت معیارات وزارت صحت‌عامه، هماهنگی بیشتر و ایجاد مراکز خدمات عاجل در جاده های عمومی کشور مطابق بسته خدمات موجود بحث و تبادل نظر نمودند.

در ادامه معین پالیسی وانکشاف صحت از مسوول عمومی دفتر بیرو اقیانوس آرام کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهنده گان خواست تا وزارت صحت‌عامه افغانستان را در مواردی که ذکر شد همکاری نمایند که از طرف آنان وعده همکاری در موارد ذکر شده به رهبری وزارت صحت‌عامه داده شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۱۴:۴
Background image

وزارت صحت‌عامه امارت اسلامی افغانستان در نشستی با شعار "صحت من حق من " از روز جهانی صحت گرامی داشت به عمل آورد

هدف بزرگداشت از این روز، افزایش آگاهی عامه، دسترسی بیماران به خدمات صحی، دستاوردهای حوزه صحی و به اشتراک گذاری اطلاعات در این زمینه می‌باشد.

محترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه، عرضه. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۹:۱۶
Background image

امتحان بخش داکتران ترینی

امتحان بخش داکتران ترینی، به برنامه تخصص در شفاخانه‌های ایمرجنسی، تحت نظر هیآت موظفی که متشکل از ریاست عمومی اکمال تخص وزارت صحت‌عامه و شفاخانه ایمر جنسی بود از نزد کاندیدان واجد شرایط. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۹:۱۳
Background image

طی نامه ای 150 تن از معتادین که صحت یاب شده اند به خاطر آموزش های حرفوی و مسلکی به وزارت کار و امور اجتماعی معرفی شدند

این افراد که از سوی وزارت صحت‌عامه، تحت تداوی معیاری قرار گرفته و صحت یاب شده اند، به منظور آموزش تعلیمات حرفوی و مسلکی به وزارت کار و امور اجتماعی معرفی و در مدت چهار ماه در پنج بخش. . .

BACK TO NEWS