نشستی به خاطر ساده سازی و ایجاد سهولت در پروسه های اداری و امضای تفاهم نامه‌ها در امور اداری راه اندازی شد

rasooli_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۱۵:۴۱
MOPH

 در این نشست که در مرکز رسانه های امارت اسلامی افغانستان برگذار شد، محترم مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزراء ، محترم نورالحق انور رئیس اداره امور، محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، معاونین و نماینده گان تعدادی از وزارتخانه‌ها و ادارات دیگر نیز اشتراک داشتند.

محترم مولوی عبدالولی حقانی معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، هدف از ساده سازی پروسه‌ها را ایجاد سهولت در امور اداری یاد کرده گفت: با تطبیق این روند، شفافیت در امور اداری، جلوگیری از تقلب، کاهش فاصله بین حکومت و مردم، ساده سازی روند اسناد در اموراداری، جلوگیری از ازدحام مراجعین و ایجاد کارایی بیشتر در امور اداری بوجود خواهد آمد.

 قابل  ذکر است که این روند زیر چتر ریاست عمومی اداره  امور توسط اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی قابل اجرا می باشد که در گذشته نیز این تفاهم نامه‌ها با بعضی از وزارت خانه‌ها و ریاست‌ها به امضا رسیده بود که این بار وزارت صحت‌عامه، وزارت معارف، وزارت زراعت آبیاری و مالداری، شرکت برشنا، شهرداری کابل و ریاست عمومی انسجام شهرداری‌ها به منظور ساده سازی این پروسه‌ تفاهم نامه یاد شده را به امضا رسانیدند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۰
Background image

معین پالیسی وانکشاف در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال دیدار کرد

محترم داکترمحمد حسن غیاثی معین پالیسی وانکشاف صحت وزارت صحت‌عامه، در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال رییس عمومی کمیته ناروی برای افغانستان در دفتر کارش دیدار کرد.

 در این دیدار دو. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۱:۱۲
Background image

نشست گروه مشورتی تخنیکی در کشور قطر آغاز شد

نشست گروه مشورتی تخنیکی (TAG) در دوحه پایتخت قطر با حضورمحترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه و داکترعبدالقدوس بریالی رییس مرکز ملی اضطراری عملیاتی محو پولیو آغاز گردید.

این نشست رسمی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۱:۵
Background image

برنامه آموزشی سه روزه تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان

ریاست ارتقاء ظرفیت و انکشاف اداره وزارت صحت‌عامه، برنامه آموزشی سه روزه را تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان با اداره  را برای ۶۰ تن از کارمندان شفاخانه های مرکز و ریاست های. . .

BACK TO NEWS