نشستی کمیته عملیاتی در مورد جلوگیری از انتشار ویروس کرونا به کشور راه اندازی شد

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۱۶:۱۴
نشستی کمیته عملیاتی در مورد جلوگیری از انتشار ویروس کرونا به کشور راه اندازی شد

این نشست تحت رهبری داکتر ماموسی زیور، معین مالی و اداری وزارت صحت‌عامه در مورد آمادگی‌ها برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا به کشور راه اندازی شد.
معین مالی و اداری در این نشست هدایت داد تا هیأتی متشکل از روسای وزارت به ولایت های فراه، نیمروز و هرات سفرنموده و وسایل مورد نیاز از جمله تجهیزات طبی، ادویه لازم، کیت‌های محافظتی و ماسک را آماده نموده و به مراکز صحی توزیع نمایند تا درموقع ضرورت از آن استفاده موثر صورت گیرد.
معین مالی و اداری در مورد تسریع روند مالی وتدارکاتی این وسایل تاکید نموده و از مؤسسات تطبیق کننده عرضۀ خدمات صحی نیزخواهان هم‌کاری بیشتر در امر مبارزه با انتشار ویروس کرونا به کشورگردید.
قرار است هیأت تعین شده، فردا به ولایت های هرات، فراه و نیمروز سفرنماید، تا آمادگی‌های بیشتر را در راستای مبارزه با انتشار ویروس کرونا به کشور در این ولایات روی دست داشته باشند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۷
Background image

سفیر کشور جاپان از شفاخانه 170 بستر تداوی معتادان در ولایت ننگرهار دیدار کرد

آقای کورومیا تاکایوشی سفیرکشور جاپان در افغانستان در سفری که به ولایت ننگرهار داشت، همراه با مولوی امین الله شریف رئیس صحت‌عامه ننگرهار، مسوولان سازمان جهانی صحت از شفاخانه  170 بستر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۴
Background image

داکتر عبدالحق نوری به حیث رئیس شفاخانه دوستی افغان اندونیزیا وزارت صحت‌عامه به کارمندان این شفاخانه معرفی گردید

  در نشستی که به این مناسبت راه اندازی شده بود، مولوی محمدحسن محمدزی، رییس دفتر مقام وزارت صحت‌عامه، گفت:"تغییر، تبدیل و پیروی از احکام یکی از اصول مهم نظام اسلامی می‌باشد و نظر به حکم. . .

BACK TO NEWS