وزیر صحت‌عامه از ارایه خدمات صحی در شفاخانه حوزوی ولایت کندز دیدار کرد

rasooli_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۱۵:۱۳
MOPH

محترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه امارت اسلامی افغانستان در سفرش به ولایت کندز، با داکتر محمد الله حکمت رییس صحت‌عامه این ولایت از ارایه خدمات صحی در شفاخانه حوزوی ولایت کندز دیدار کرد.

محترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه، از تمام بخش های صحی شفاخانه حوزوی کندز بازدید نموده و از بیماران داخل بستر در این شفاخانه نیزعیادت نمود.

همچنان محترم وزیر صحت‌عامه ضمن استماع به مشکلات و پیشنهادات کارمندان صحی شفاخانه حوزوی کندز، به خاطر حل آن به آنان اطمینان داد.

علاوه برآن محترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه، توصیه های لازم را به خاطر ارائه خدمات صحی با کیفیت به کارکنان این شفاخانه ارائه نموده و درقسمت معیاری سازی خدمات صحی و بلند بردن ارتقاء ظرفیت کارمندان صحی به مسوولان هدایات لازم داد.

وی همچنان در این نشست درباره افزایش حقوق مالی کارکنان شفاخانه حوزوی گفت: ما طبق یک برنامه ریزی منظم پلانی را  تهیه نموده ایم که بر اساس آن ۱۷۰۰ بست انکشافی (NTA)  برای متخصصان در نظر گرفته شده است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۰
Background image

معین پالیسی وانکشاف در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال دیدار کرد

محترم داکترمحمد حسن غیاثی معین پالیسی وانکشاف صحت وزارت صحت‌عامه، در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال رییس عمومی کمیته ناروی برای افغانستان در دفتر کارش دیدار کرد.

 در این دیدار دو. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۱:۱۲
Background image

نشست گروه مشورتی تخنیکی در کشور قطر آغاز شد

نشست گروه مشورتی تخنیکی (TAG) در دوحه پایتخت قطر با حضورمحترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه و داکترعبدالقدوس بریالی رییس مرکز ملی اضطراری عملیاتی محو پولیو آغاز گردید.

این نشست رسمی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۱:۵
Background image

برنامه آموزشی سه روزه تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان

ریاست ارتقاء ظرفیت و انکشاف اداره وزارت صحت‌عامه، برنامه آموزشی سه روزه را تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان با اداره  را برای ۶۰ تن از کارمندان شفاخانه های مرکز و ریاست های. . .

BACK TO NEWS