پالیسی ده ساله وزارت صحت عامه مورد تایید بورد اجرایی وزارت صحت عامه قرار گرفت

Panah_moph
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۱۹:۴۳
پالیسی ده ساله وزارت صحت عامه مورد تایید بورد اجرایی وزارت صحت عامه قرار گرفت

پنج‌شنبه، 7 اسد 1400

پالیسی ده ساله وزارت صحت عامه امروز در نشست بورد اجرایی ارایه گردید که بعد از ارایه آن داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، و اعضای بورد اجرایی آن را تایید کردند.

در این پالیسی تمام بخش‌های صحی در نظر گرفته شده است.

از سوی هم، در این نشست، روی پرداخت معاشات ماه جوزا شماری از کارمندان پروژه ریفورم و پروژه کاهش تقاضای مواد مخدر و از سرگیری کار ساختمانی کلینیک سپاهی خیل ولایت پکتیا که به دلیل اختلافات دو قوم بر سر مکان آن توقف داده شده بود مورد بحث قرار گرفت و سرپرست وزارت صحت عامه به مسوولان ادارات مربوطه هدایت داد تا یک نشست را با نماینده‌گان ولایت پکتیا برگزار کنند و این معضل را حل نمایند.

هم‌چنان داکتر مجروح، بر پاسخگویی ریاست‌های وزارت صحت عامه در رابطه به تعقیب هدایات مقام عالی ریاست جمهوری به اسرع وقت تاکید کرد و از آنان خواست تا در این راستا اجراات جدی نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۵:۵۲
Background image

بیست تیم صحی برای ارایه خدمات به بی‌جا شده‌گان در شهر کابل توظیف شد

چهارشنبه، 20 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در یک نشست اضطراری با داکتر عبدالکریم توتاخیل معاون انسجام اداره امور ریاست جمهوری، نماینده‌گان وزارت رسیده‌گی به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۱۹:۲۱
Background image

سرپرست وزارت صحت: شرایط موجود مستلزم رویکرد متفاوت به منظور رسیدگی به واقعات عاجل صحی است

سه‌شنبه، 19 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی که به منظور هماهنگی برای رسيده‌گی به واقعات عاجل برگزار شده بود بر ارایه خدمات صحی و توزیع منابع در ساحات. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۱۷:۱۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با رییس عمومی نهاد داکتران بدون سرحد

دوشنبه، 18 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با آقای فلیپی ریبیریو رییس عمومی نهاد داکتران بدون سرحد "ام اس اف" در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست، روی. . .

BACK TO NEWS