یک کارمند صحی، یک نهال

rasooli_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۰:۲۷
MOPH

نظر به هدایت رهبری وزارت صحت‌عامه، داکترمحمد قاسم عادل رییس انستیتوت پوهاند غضنفر و الحاج گلاب راشد، رییس سکتور خصوصی انستیتوت های علوم صحی، در کمپاین غرس نهال سبز که از سوی رهبری وزارت صحت‌عامه با شعار "یک کارمند صحی، یک نهال " آغاز شده است،اشتراک نموده و با غرس چند اصله نهال در محوطه انستیتوت پوهاند غضنفر این کمپاین را افتتاح نمودند.

رییسان انستیتوت های متذکره از همه هموطنان به ویژه کارکنان صحی خواستند؛ تا با شرکت در این کمپاین و با غرس یک نهال محیط زیست خود را پاک نموده و از شیوع امراض جلوگیری نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۱۴:۴
Background image

وزارت صحت‌عامه امارت اسلامی افغانستان در نشستی با شعار "صحت من حق من " از روز جهانی صحت گرامی داشت به عمل آورد

هدف بزرگداشت از این روز، افزایش آگاهی عامه، دسترسی بیماران به خدمات صحی، دستاوردهای حوزه صحی و به اشتراک گذاری اطلاعات در این زمینه می‌باشد.

محترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه، عرضه. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۹:۱۶
Background image

امتحان بخش داکتران ترینی

امتحان بخش داکتران ترینی، به برنامه تخصص در شفاخانه‌های ایمرجنسی، تحت نظر هیآت موظفی که متشکل از ریاست عمومی اکمال تخص وزارت صحت‌عامه و شفاخانه ایمر جنسی بود از نزد کاندیدان واجد شرایط. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۹:۱۳
Background image

طی نامه ای 150 تن از معتادین که صحت یاب شده اند به خاطر آموزش های حرفوی و مسلکی به وزارت کار و امور اجتماعی معرفی شدند

این افراد که از سوی وزارت صحت‌عامه، تحت تداوی معیاری قرار گرفته و صحت یاب شده اند، به منظور آموزش تعلیمات حرفوی و مسلکی به وزارت کار و امور اجتماعی معرفی و در مدت چهار ماه در پنج بخش. . .

BACK TO NEWS