اطلاعیه وزارت صحت عامه در پیوند به رسیده‌گی موضوع عملیاتی که از سوی داکتر نجیب الله احمدزی صورت گرفته است!

Panah_moph

بر اساس هدایت داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، موضوع عملیات دختر 15 ساله‌ای که دچار تمور مغزی شده بود و عملیات وی توسط داکتر نجیب الله احمدزی صورت گرفته و گویا عملیات او ناقص بوده است تحت بررسی قرار دارد.

وزارت صحت عامه داکتر نجیب الله احمدزی را فراخوانده و اصل موضوع را مورد پیگیری قرار داده است؛ اما برای اینکه قضیه باید به صورت همه جانبه تحت بررسی قر‌ار گیرد، حضور فردی که این ادعا را کرده است حتمی می‌باشد و مسوولان ادارات مربوطه در تلاش است تا با اقارب شخص مریض به تماس شود که متاسفانه تا هنوز به دلیل عدم موجودیت شماره های تماس وی موفق به تماس نشده است.

بنا وزارت صحت عامه، از اقارب مریض و یا افرادی که با خانواده شخص مریض آشنایی دارد می‌خواهد که در صورت آگاهی از این موضوع، با این شماره ۰۲۰۲۱۰۰۴۴۸ به تماس شده و وزارت صحت عامه را برای بررسی همه جانبه این موضوع همکاری نمایید!

آخرین اطلاعیه ها

جمعه ۱۴۰۰/۴/۱۸ - ۱۶:۸
Background image

اطلاعیه وزارت صحت عامه در مورد تمدید قرنطین

هموطنان عزیز القدر!

قسمیکه در جریان هستید موج سوم کرونا هنوز هم در کشور در حال گسترش و در اوج به پیش میرود و کاهش قابل ملاحظه در تعداد واقعات و وفیات به نظر نمی رسد. وزارت صحت عامه و . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۸ - ۱۴:۱۵
Background image

امتحان ترینری سال ۱۴۰۰ برنامه اکمال تخصص وزارت صحت عامه

شرایط شمولیت به امتحان :

۱-داشتن سند تخصص رشته مربوطه.

۲-تکمیل نکردن سن ۴۵ سالگی.

۳- داشتن سندDMD,MD  مؤسسات تحصیلات عالی.

۴- داشتن حد اقل ۸۵٪ نمرات دوره تخصص و دفاع مونوگراف .

۵- . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۲ - ۱۱:۳۴
Background image

اطلاعیه وزارت صحت عامه در مورد اخذ فیس آزمایش کرونا در لابراتوار های خصوصی

هموطنان عزیز!

بر اساس تفاهم میان وزارت صحت عامه و لابراتوارهای خصوصی جهت عرضه خدمات تست کرونا (PCR)، فیصله بعمل آمد تا هزینه معاینات ( PCR) با در نظر داشت معیارهای معینه، در بدل مبلغ ( . . .

Back to announcements