اطلاعیه وزارت صحت عامه در پیوند به رسیده‌گی موضوع عملیاتی که از سوی داکتر نجیب الله احمدزی صورت گرفته است!

Panah_moph

بر اساس هدایت داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، موضوع عملیات دختر 15 ساله‌ای که دچار تمور مغزی شده بود و عملیات وی توسط داکتر نجیب الله احمدزی صورت گرفته و گویا عملیات او ناقص بوده است تحت بررسی قرار دارد.

وزارت صحت عامه داکتر نجیب الله احمدزی را فراخوانده و اصل موضوع را مورد پیگیری قرار داده است؛ اما برای اینکه قضیه باید به صورت همه جانبه تحت بررسی قر‌ار گیرد، حضور فردی که این ادعا را کرده است حتمی می‌باشد و مسوولان ادارات مربوطه در تلاش است تا با اقارب شخص مریض به تماس شود که متاسفانه تا هنوز به دلیل عدم موجودیت شماره های تماس وی موفق به تماس نشده است.

بنا وزارت صحت عامه، از اقارب مریض و یا افرادی که با خانواده شخص مریض آشنایی دارد می‌خواهد که در صورت آگاهی از این موضوع، با این شماره ۰۲۰۲۱۰۰۴۴۸ به تماس شده و وزارت صحت عامه را برای بررسی همه جانبه این موضوع همکاری نمایید!

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۲ - ۱۵:۴
Background image

اطلاعیه تقسیم اوقات تقرر دوکتوران ترینی شامل بست های سال 1399

تقسیم اوقات تقرر دوکتوران ترینی شامل بست های سال 1399

شماره

دوکتوران ترینی

صحت عامه ولایات وشفاخانه ها

روزها

تا . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۷ - ۱۹:۲۴
Background image

آگاهی وزارت صحت عامه در رابطه به حذف تمام محصولات "رنیتیدین" از مارکیت های دوایی کشور!

بر اساس تحقیقات "اداره غذا و دوای" کشور ایالات متحده امریکا تمام محصولات دوائي "رنيتيدين" حاوي تركيب كيمياوي "ان نايترس امين"(NDMA) بوده كه این محصولات سرطان‌زا تشخیص شده است.

وزارت . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۷ - ۱۷:۴۳
Background image

اطلاعیه وزارت صحت عامه در پیوند به رسیده‌گی موضوع عملیاتی که از سوی داکتر نجیب الله احمدزی صورت گرفته است!

بر اساس هدایت داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، موضوع عملیات دختر 15 ساله‌ای که دچار تمور مغزی شده بود و عملیات وی توسط داکتر نجیب الله احمدزی صورت گرفته و گویا . . .

Back to announcements