اطلاعیه وزارت صحت عامه در پیوند به رسیده‌گی موضوع عملیاتی که از سوی داکتر نجیب الله احمدزی صورت گرفته است!

Panah_moph

بر اساس هدایت داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، موضوع عملیات دختر 15 ساله‌ای که دچار تمور مغزی شده بود و عملیات وی توسط داکتر نجیب الله احمدزی صورت گرفته و گویا عملیات او ناقص بوده است تحت بررسی قرار دارد.

وزارت صحت عامه داکتر نجیب الله احمدزی را فراخوانده و اصل موضوع را مورد پیگیری قرار داده است؛ اما برای اینکه قضیه باید به صورت همه جانبه تحت بررسی قر‌ار گیرد، حضور فردی که این ادعا را کرده است حتمی می‌باشد و مسوولان ادارات مربوطه در تلاش است تا با اقارب شخص مریض به تماس شود که متاسفانه تا هنوز به دلیل عدم موجودیت شماره های تماس وی موفق به تماس نشده است.

بنا وزارت صحت عامه، از اقارب مریض و یا افرادی که با خانواده شخص مریض آشنایی دارد می‌خواهد که در صورت آگاهی از این موضوع، با این شماره ۰۲۰۲۱۰۰۴۴۸ به تماس شده و وزارت صحت عامه را برای بررسی همه جانبه این موضوع همکاری نمایید!

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۱۶:۴۸
Background image

اطلاعیه وزارت صحت عامه در پیوند تعیین فیس برای تشخیص ویروس کرونا در مراکز صحي خصوصی

وزارت صحت عامه کشور با درنظر داشت کاهش قیمت مواد مصرفی آزمایش ویروس کرونا، نرخ جدید را برای شفاخانه‌های خصوصی که اجازه آزمایش تست کرونا را دارند تعیین نموده است.

این نرخ، از 4500 . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳ - ۱۷:۲۶
Background image

اطلاعیۀ وزارت صحت‌عامه در پیوند به سفر هموطنان ما به خارج از کشور از راه زمین و انجام تست‌های ویروس کرونا در لابراتوارهای دولتی

وزارت صحت‌عامۀ جمهوری اسلامی افغانستان، از تمام هموطنان تقاضا می‌نماید تا به خاطر جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در کشور از رفتن به کشورهای خارجی خود داری نمایند.

وزارت صحت‌عامه . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۲۷ - ۱۰:۲۰
Background image

اطلاعیه ریاست اکمال تخصص در مورد یک بست کمبود در ولایت ننگرهار

ریاست اکمال تخصص بر طبق فیصله کمیته رهبری امتحان انترنس  و احکام مقام محترم وزارت (1) بست شفاخانه تخصصی حوزوی ننگرهاررا برای متقاضیان امتحان انترنس سال 1399 مجدداً به اعلان میسپارد.

. . .

Back to announcements