تاکید سرپرست وزارت صحت عامه بر وضع محدودیت‌های بیشتر برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در شهر کابل

Panah_moph
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۳ - ۲۱:۹
تاکید سرپرست وزارت صحت عامه بر وضع محدودیت‌های بیشتر برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در شهر کابل

پنج شنبه، ۱۳ جوزا ۱۴۰۰

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در یک نشست اضطراری با محمد یعقوب حیدری والی ولایت کابل، داوود سلطان زوی شاروال کابل، داکتر امین الدین مظفری معین وزارت حج و اوقاف و قومندان امنیه کابل برای پیش‌گیری از گسترش موج سوم ویروس کرونا بر وضع محدودیت های بیشتر در شهر کابل تاکید کرد.

در این نشست روی چگونه‌گی جلوگیری از اجتماعات به ویژه مسدود کردن حمام ها، حوض های آب بازی، سالوهای ورزشی، سالون‌های فاتحه خوانی و جاهای مزدحم بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

سرپرست وزارت صحت عامه، از گسترش ویروس کرونا در کابل ابراز نگرانی کرده گفت که جلوگیری از اجتماعات ما را در کنترل این ویروس کمک می‌کند.

داکتر مجروح، هم‌چنان تامین آکسیجن را در شفاخانه‌ها یک نیاز جدی خوانده و از والی و قوماندان امنیه کابل خواست تا در راستای فراهم سازی بالون‌های آکسیجن وزارت صحت عامه را همکاری همه جانبه نمایند.

در عین حال، مقام ولایت کابل، شاروال کابل، وزارت حج و اوقاف و قوماندان کابل نظریات و پیشنهادات شان را در پیوند به وضعیت محدودیت‌های بیشتر در شهر کابل ارایه نموده و بر همکاری همه جانبه شان با وزارت صحت عامه تاکید کردند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۹:۴
Background image

سرپرست وزارت صحت عامه خواهان همکاری بانک جهانی برای خریداری دستگاه‌های تولید اکسیجن گردید

چهارشنبه، 26 جوزا 1400

داکتر وحید مجرح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در یک نشست از راه دور با نماینده‌گان بانک جهانی خواهان همکاری آنان در راستای خریداری دستگاه‌های تولید اکسیجن گردید.. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۶:۴
Background image

یک محموله از کیت های اضطراری کشور روسیه از طریق سازمان صحی جهان به افغانستان رسید

سه شنبه 25 جوزا 1400

این محموله شامل کیت های اضطراری است که قبلا از طرف کشور روسیه به سازمان صحی جهان تسلیم داده شده بود که امروز به افغانستان رسید.

در نشستی که به این مناسبت راه. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۴ - ۲۳:۱۸
Background image

موج سوم ویروس کرونا مرگ‌بارتر از موج اول و دوم است

دوشنبه، ۲۴ جوزا ۱۴۰۰

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشست استجوابیه مجلس نماینده‌گان اشتراک نموده و در رابطه به وضعیت صحی کشور معلومات ارایه کرد.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS