حل مشکلات پرداخت معاشات کارمندان بخش‌های مبارزه با کرونا در ولایات

Panah_moph
دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۱۴:۲۳
حل مشکلات پرداخت معاشات کارمندان بخش‌های مبارزه با کرونا در ولایات

مشکلات پرداخت معاشات و امتیازات کارمندان صحی که در ولایات در امر مبارزه با بیماری کووید-۱۹ درگیر اند، با اشتراک دوکتور شفیق‌الله شهیم معین مالی و اداری و مسئولین مرکز وزارت از طریق ویدیو کنفرانس با ریاست‌های صحت عامه ولایات و مسئولین ولایتی مبارزه با ویروس کرونا به بحث گرفته شد و راه‌های حل برای پرداخت مصارف، معاشات و امتیازات کارمندان ولایتی از بودجه اختصاص داده شده به ولایات سنجیده شد و راهنمایی‌ها و رهنمودهای لازم جهت هزینه پول‌های مختص شده به ولایات به هدف مبارزه درست و موفقانه با ویروس کرونا به مسئولین ولایتی سپرده شد.
درین مجلس همچنان روی طرزالعمل استخدام کارمندان جدید و توظیف کارمندان موجوده برای بخش‌های تجرید، بخش‌های عاجل و همچنان تداوی بیماران مصاب به کووید-۱۹ بحث صورت گرفت. ریاست‌های صحت عامه ولایات موظف اند تا بمنظور مبارزه درست با پدیده شوم کرونا از همه امکانات دست داشته در هماهنگی با مسئولین سایر ادارات محلی و‌ مؤسسات تطبیق‌کننده خدمات صحی استفاده نمایند.
قابل تذکر است که بودجه مشخصی از سوی مرکز به هدف آمادگی و مبارزه با ویروس کرونا به ولایات اختصاص داده شده و ریاست‌های صحت عامه ولایات مکلف اند تا در هماهنگی با مقام ولایت هزینه‌های لازم برای پرداخت معاشات کارمندان ولایتی مبارزه با کووید-۱۹ را ازین بودجه تنظیم نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۱۴:۱۳
Background image

باز ديد از شفاخانه ولايتى و شفاخانه اختصاصى مريضان كرونا (كوويد١٩)

دكتور وحيد مجروح "معين عرضهء خدمات صحى و ارت صحت عامه" امشب ساعت يازده راهى ولايت وردك شد و ضمن خبرگيرى از پرسونل صحى، مخصوصاً آن همكاران ما كه به ويروس كوويد ١٩ مبتلا شده اند، از بخش. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۳ - ۱۶:۴۸
Background image

حملهء تروريستى در شفاخانهء صد بستر دشت برچى

تسهيلات و پرسونل صحى بر اساس تمام معاهدات بين المللى از هرگونه تعرض و تهاجم بايد مصوون و محفوظ باشد.
ولى متاسفانه در افغانستان همواره اين تسهيلات و پرسونل صحى و مريضاني كه با اميد درمان. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۱۵:۲
Background image

وزير صحت‌عامه كاركردهاي كابل امبولانس را از نزديك بررسي نمود

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت‌عامه کشور امروز، از بخش کابل امبولانس ديدن نموده و كاركردهاي اين اداره را از نزديك بررسي نمود.
وزير صحت‌عامه كشور، نقش اين اداره را در راستاي رسيده‌گی. . .

BACK TO NEWS