دیدار وزیر صحت‌عامه با استادان برنامه اکمال تخصص

Panah_moph
یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۰:۵۷
دیدار وزیر صحت‌عامه با استادان برنامه اکمال تخصص

داکتر احمد جوادعثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت‌عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با استادان برنامه اکمال تخصص طی نشستی دیدار نمود.

در این دیدار نخست استادان اکمال تخصص برنامه‌ها و کارکرد های شان را با نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه تشریح نموده و خواهان هم‌کاری وزارت صحت‌عامه در راستای بهبود امورات کاری و حل چالش های موجود شان در شفاخانه‌ها گردیدند.

داکترعثمانی برنامه اکمال تخصص را یک برنامه حیاتی دانسته افزود:« وزارت صحت‌عامه از کارکرد و برنامه های شما ابراز امتنان و قدر دانی می‌نماید و نقش شما را در راستای بلند بردن کیفیت خدمات صحی و افزایش میزان دسترسی مردم به خدمات صحی مهم می‌داند.»

سرپرست وزارت صحت‌عامه، گفت: ما عدالت را در مرکز و ولایات جهت بهبود عرضه خدمات صحی تامین می‌کنیم و به خاطر حل چالش‌ها در شفاخانه های کشور برنامه وسیع پیش‌رو داریم که این برنامه‌ها در حال تطبیق است.

هم‌چنان داکترعثمانی، به خاطر هم‌اهنگی بیشتر با استادان برنامه اکمال تخصص و رسیدگی به موقع به چالش‌های آنان به مسوولان هدایت لازم داد تا نماینده ای از بین آنها تعین گردیده و به امورات شان رسیدگی بهتر صورت گیرد.

در همین حال، استادان برنامه اکمال تخصص، به خاطر حمایت رهبری وزارت صحت‌عامه از برنامه‌های شان ابراز تشکر نموده و وعده هم‌کاری بیشتر را به نامزد وزیر صحت‌عامه سپردند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۲۱:۲
Background image

نشستی به‌خاطر هم‌آهنگی و نظارت از تطبیق برنامه‌های صحی وزارت صحت‌عامه راه اندازی شد

وزارت صحت‌عامه، نشستی را به‌خاطر هماهنگی و نظارت ازتطبیق برنامه‌های صحی، با نمایندگان شرکایی صحی ملی و بین المللی در تالار داکتر سهیلا صدیق راه اندازی نمود.

داکتراحمد جواد عثمانی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۷:۴۲
Background image

مساعدت یک محموله مواد بهداشتی به دولت افغانستان

کشور کوریای جنوبی یک محموله مواد بهداشتی را که به منظور مبارزه با ویروس کرونا به دولت افغانستان مساعدت نموده بود، امروز طی نشستی به وزارت صحت عامه تسلیم داد .

این محموله شامل کیت‌های. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۷:۱۴
Background image

شفاخانه کووید-19 شیدایی ولایت هرات بنام میر ابراهیم بسیم نام گذاری شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، پس از ولایت های بادغیس و غور، امروز به ولایت هرات رفته و از کارمندان صحی که در خط نخست نبرد با ویروس کرونا قرار داشتند از کاکردهای. . .

BACK TO NEWS