سیستم پاسخ‌دهی خودکار آگاهی دهی در پیوند به ویروس کرونا در مسنجر صفحه فیسبوک وزارت صحت عامه ایجاد گردید

Panah_moph
یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۷:۳۸
سیستم پاسخ‌دهی خودکار آگاهی دهی در پیوند به ویروس کرونا در مسنجر صفحه فیسبوک وزارت صحت عامه ایجاد گردید

وزارت صحت عامه کشور، سیستم پاسخدهی خودکار آگاهی دهی را در مسنجر صفحه فیسبوک وزارت صحت عامه در همکاری با وزارت مخابرات ایجاد کرده است.

این سیستم به منظور بلند بردن سطح آگاهی مردم در پیوند به علایم ویروس کرونا، رهنمودهای صحی برای پیش‌گیری از این ویروس، ارایه ارقام افراد مبتلا به ویروس کرونا و ارایه معلومات عمومی در چهار زبان ایجاد شده است.

داکتر احمد جواد عثمانی سرسرپرست و نامزد وزیر صحت عامه از این برنامه وزارت مخابرات استقبال نموده و از همکاری آنان با وزارت صحت عامه در امر مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد.

داکتر عثمانی، بلند بردن سطح آگاهی مردم را در امر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مهم دانسته گفت که وزارت صحت عامه آماده است تا وزارت مخابرات را در جهت تقویت این چنین برنامه‌ها حمایت نماید. او هم‌چنان خواهان همکاری این وزارت در راستای راه اندازی برنامه‌های تلی مدیسن و مدیکل ریکارد در شفاخانه‌های کشور نیز گردید.

از سوی هم، آقای فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی نقش تکنالوژِی را در بهبود خدمات صحی مهم خوانده گفت که دیجیتال سازی سیستم صحی در اولویت این وزارت قرار دارد.

آقای هاشمی تاکید کرد که مسنجر فیسبوک حدود سه ملیون کاربر دارد و ایجاد سیستم پاسخدهی خودکار در مسنجر صفحه فیسبوک وزارت صحت عامه نه تنها در کاهش مراجعین در شفاخانه‌ها موثر است؛ بلکه سکتور صحت را در اطلاع رسانی نیز کمک می‌کند .

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۸:۱۰
Background image

تلاش رهبری وزارت صحت عامه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در ولایت هرات

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، در يك نشست مشترك همراه با مولوی امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت حج و اوقاف، احمد ولی آرین رییس دارالانشای کمیته دولتی ارتباطات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۷:۳۴
Background image

کارکردهای رییسان شفاخانه‌های کابل مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، کارکرد های رییسان شفاخانه‌های کابل را طی نشستی از طریق ویدیو کنفرانس مورد ارزیابی قرار داد.

داکترعثمانی در این نشست نخست در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۵:۲۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترول و فرماندهی کووید-19 ولایت بلخ

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه در ادامه سفر اش به ولایت بلخ، از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترل و فرماندهی کووید-19 این ولایت دیدن نمود.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS