لطفا برای تقاضای آزمايش لابراتواری بيماري كرونا(كويد-١٩) نكات زير را در نظر داشته باشید:

Panah_moph

هموطنان عزیز!
بر اساس شواهد و تجارب عملی، تا زمانی‌که یک شخص دارای اعراض و علایم کلینیکی مرض کرونا را نداشته باشد، ضرور نیست تحت آزمایش ویروس کرونا قرار گیرند.
بنا از تمام هموطنان عزیز خواهشمندیم اگر تب، سرفه، نفس تنگی دارید و با افرادی که از کشورهای ایران، ایتالیا، چین، امریکا، کوریای جنوبی و دیگر کشورهای که این ویروس در آن شیوع کرده است برگشت نموده اند در تماس نبوده اید، ممکن شما دچار یکی از بیماری های موسمی شده باشید که قابل نگرانی نبوده و نیاز نیست برای آزمایش به مرکز صحی ویروس کرونا مراجعه کنید. چرا که این کار شما نه تنها باعث هدر رفتن منابع می‌گردد؛ بلکه با خطر مصابیت به این ویروس به دلیل قرار گرفتن در کنار افرادی به ویروس مبتلا استند و برای معاینه مراجعه کرده اند مواجه خواهید شد.
از تمام شهروندان محترم خواهشمندیم تا این موضوع را جدا در نظر گرفته و از اخذ و ارسال نمونه های غیر ضروری و غیر معیاری به لابراتوار ها که باعث ازدحام و حجم اضافی کار بالای کارمندان صحی می‌گردد خودداری نمایید.
قابل ذکر است، کسانی که در تماس با افراد مبتلا به این ویروس بوده و علایم این ویروس در وجود شان دیده نشده است باید برای ۱۴ روز تحت قرنطین خانگی باشند و با هیچکس در تماس نباشند. اگر در این مدت اعراض و علایم (‌تب ،‌سرفه یا مشکلات در تنفس )‌نزد شان پیدا گردید لطفا با تیم های سرویلانس ولایتی در تماس شده یا به شفاخانه مخصوص برای بیماران کرونا (کوید-۱۹) مراجعه نموده تا تحت آزمایش و مراقبت گیرند.

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۷ - ۱۵:۱۱
Background image

اطلاعیه ریاست اکمال تخصص در مورد امتحان انترنس سال 1399

  1. تاریخ اخذ امتحان انترنس 2 عقرب 1399 تعین گردیده است.
  2. امتحان انترنس توسط اداره ملی امتحانات اخذ می‌گردد.
  3. ثبت نام شمولیت از تاریخ 20 سنبله سال 1399 آغاز و الی 20 میزان سال 1399 ادامه . . .
شنبه ۱۳۹۹/۶/۱۵ - ۱۱:۵۲
Background image

اطلاعیه مرکز تشخیص ویروس کوید-۱۹/ Covid-19

هموطنان عزیز کلینیک سراپا ځوان- ZWAN OPD Clinic افتخار دارد که اجازه معاینات کوید-۱۹ (PCR) از ریاست محترم تنظیم و هماهنگی سکتور خصوصی وزارت محترم صحت عامه دریافت نموده است.

. . .
شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۱۴:۴۷
Background image

اطلاعیه ثبت نام اخذ امتحان ارزیابی اسناد تحصیلی کدر متوسط طبی آموزش دیده خارج کشور

قرار است که امتحان ارزیابی اسناد تحصیلی خارج مرز از کتگوری های نرس، قابله، تکنیشن لابراتوار، تکنیشن فارمسی، تکنیشن اکسری، تکنیشن انستیزی، تکنیشن چشم، تکنیشن دندان، تکنیشن فزیوتراپی و . . .

Back to announcements