معین پالیسی و انکشاف صحت در دفتر کاری خود مجلسی را راه اندازی نمود

rasooli_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۵
Deputy Minister

نشست مرور دریافت های سال 2023 در بخش سرویلانس وزارت صحت‌عامه، تحت رهبری داکتر محمد حسن غیاثی معین پالیسی وانکشاف صحت وزارت صحت‌عامه در دفتر کارش راه اندازی شد.

هدف از این نشست، پاسخ دهی به موقع و موثر به تمام واقعات غیر مترقبه عاجل امراض ساری و سایر چالش های صحی ای که ادارات ذیدخل در سال گذشته انجام داده و برای سال آینده این ادارات چه تدابیری را روی دست دارند بود.

معین پالیسی وانکشاف صحت، ضمن ابراز تشکر از کارکردهای سال گذشته ادارات مربوط از مسوولان آن خواست تا برای سال آینده به خاطر رسیدگی به واقعات عاجل و غیر مترقبه تلاش بیشتر نمایند و پلان های تطبیقی ادارات خود را در این راستا هر چه زودتر تهیه و با ما شریک نمایند تا به وضعیت صحی بیماران رسیدگی بهتر صورت گیرد.

دراین نشست رییسان مرکزی، آمرین وزارت صحت‌عامه و نماینده گان سازمان جهانی صحت ( WHO )  و یونیسف اشتراک داشتند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۱
Background image

یک مرکز صحی فرعی در ولایت نورستان افتتاح شد

یک مرکز صحی فرعی در منطقه ینشا ولسوالی وایگل ولایت نورستان به خاطر ارائه خدمات صحی اولیه به باشنده گان این محل افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.
در این مرکز، خدمات صحی OPD، نسایی ولادی،. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۷
Background image

نظارت از سکتور خصوصی

تیم مدیریت تطبیق از قوانین صحی وبررسی ریاست صحت‌عامه ولایت خوست، در مرکز شهر متون از یک تعداد کلینیک ها و شفاخانه های خصوصی نظارت نمودند که در نتیجه یک تعداد از کلینیک ها و شفاخانه های. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۰
Background image

معین پالیسی وانکشاف صحت با خانم های کیونگ جون در دفتر کارش دیدار نمود

داکتر محمد حسن غیاثی معین پالیسی وانکشاف صحت وزارت صحت‌عامه، در نشستی با خانم های کیونگ جون مسوول عمومی دفتر بیرو اقیانوس آرام کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهنده گان و تیم همراه شان. . .

BACK TO NEWS