نتایج ارزیابی کمیته ملی نظارت از کارکردهای سکتور خصوصی و دولتی شهر کابل در نشستی اعلام شد

Panah_moph
یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۹:۴۳
نتایج ارزیابی کمیته ملی نظارت از کارکردهای سکتور خصوصی و دولتی شهر کابل در نشستی اعلام شد

داکترعبدالباری عمر معین عرضه خدمات صحی و داکتر حسن غیاثی معین پالیسی وپلان وزارت صحت‌عامه در نشستی به روز شنبه 18 جدی سال روان نتایج ارزیابی کمیته ملی نظارت از کارکردهای سکتور خصوصی و دولتی در شهر کابل  را اعلام نمودند.
داکترعبدالباری عمر معین عرضه خدمات صحی نتایج این ارزیابی را یک دستاورد بزرگ به سکتور صحی دانسته افزود،  کمیته ملی نظارت وارزیابی توانسته است در یک مدت کوتاه 110 شفاخانه که سه آن بدون جواز، 371 معاینه خانه که 128 آن بدون جواز،68 کلینیک سراپا که 34 آن بدون جواز،22  کلینیک تشخیصیه که 6 آن بدون جواز می باشند را بررسی نماید.
 داکترعمراضافه نمود، علاوه بر آن این کمیته توانسته است که 139 لابرتوار که 57 آن بدون جواز، 576 دواخانه که 96 آن بدون جواز، 85 شرکت توریدی ادویه که سه آن بدون جواز، 202 عمده فروشی ادویه که هفت آن بدون جواز، 14 کلینیک اکسری که 3 آن بدون جواز و 16 شفاخانه دولتی و چهار فابریکه تولیدی را نیز ارزیابی نماید.
همچنان معین عرضه خدمات صحی از ادامه این ارزیابی‌ها در سکتور خصوصی و دولتی در مرکز و ولایات کشور گان خبر داده و تاکید روی بلند بردن کیفیت عرضه خدمات صحی، معیاری سازی سیستم صحی، اصلاح سازی سیستم صحی، ظرفیت سازی و دسترسی آسان و همه به عرضه خدمات صحی با کیفیت در کشور نمود.
از سوی‌هم داکترحسن غیاثی معین پالیسی وپلان وزارت صحت‌عامه در این نشست از پیگیری و جدیت این برنامه ها و همچنان ایجاد سهولت های بیشتر در سکتور صحی برای نیاز مندان در کشور خبر داده و تعهد کرد که رهبری وزارت صحت عامه در این راستا تلاش های بیشتری را انجام خواهند داد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰
Background image

امتحان شمولیت در برنامه اکمال تخصص وزارت صحت‌عامه از واجدین شرایط آن اخذ گردید

پنج شنبه 23 جدی 1400
امتحان شمولیت در برنامه اکمال تخصص وزارت صحت‌عامه با اشتراک داکترعبدالباری عمرمعین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه و نماینده گان وزارت تحصیلات عالی و کمیته ملی. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۹:۴۳
Background image

نتایج ارزیابی کمیته ملی نظارت از کارکردهای سکتور خصوصی و دولتی شهر کابل در نشستی اعلام شد

داکترعبدالباری عمر معین عرضه خدمات صحی و داکتر حسن غیاثی معین پالیسی وپلان وزارت صحت‌عامه در نشستی به روز شنبه 18 جدی سال روان نتایج ارزیابی کمیته ملی نظارت از کارکردهای سکتور خصوصی و. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۶
Background image

کارکردهای وزارت صحت‌عامه در پنج ماه گذشته به معرفی گرفته شد

شنبه 11 جدی 1400
داکترعبدالباری عمر معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت‌عامه در یک نشست خبری کارکردهای وزارت صحت‌عامه را که در پنج ماه گذشته صورت گرفته است به معرفی گرفت.
معین عرضه خدمات صحی. . .

BACK TO NEWS