واردات اقلام مواد غذایی از کشور ایران به افغانستان به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا از طریق آن به بحث گرفته شد

Panah_moph
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۴ - ۱۶:۲۳
واردات اقلام مواد غذایی از کشور ایران به افغانستان به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا از طریق آن به بحث گرفته شد

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور، امروز طی نشستی با نماینده‌گان وزارت های زراعت، اقتصاد، مبارزه با حوادت، اتاق تجارت و سرمایه گذاری، اداره نورم واستندرد و اداره هوانوردی ملکی دیدار و گفتگو نمود.
در این نشست، روی واردات اقلام مواد غذایی که از کشور ایران وارد کشور می‌شوند به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا از طریق مواد غذایی بحث و تبادل نظر صورت گرفت. نماینده گان ادارات نامبرده نظریات و پیشنهادات شانرا در زمینه ارایه نمودند.
وزیر صحت عامه کشور گفت که باوجود این‌که تا اکنون از شیوع ویروس کرونا از طریق مواد غذایی گزارش نشده است؛ اما آن‌هم باید در این زمینه بیشتر توجه صورت گیرد.
هم‌چنان داکتر فیروز بر بلند بردن سطح آگاهی عامه در پیوند به اعراض، علایم و چگونه‌گی پیش‌گیری از این ویروس تاکید نموده و نقش آگاهی دهی را در پیش‌گیری از ویروس کرونا مهم عنوان کرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۷
Background image

سفیر کشور جاپان از شفاخانه 170 بستر تداوی معتادان در ولایت ننگرهار دیدار کرد

آقای کورومیا تاکایوشی سفیرکشور جاپان در افغانستان در سفری که به ولایت ننگرهار داشت، همراه با مولوی امین الله شریف رئیس صحت‌عامه ننگرهار، مسوولان سازمان جهانی صحت از شفاخانه  170 بستر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۴
Background image

داکتر عبدالحق نوری به حیث رئیس شفاخانه دوستی افغان اندونیزیا وزارت صحت‌عامه به کارمندان این شفاخانه معرفی گردید

  در نشستی که به این مناسبت راه اندازی شده بود، مولوی محمدحسن محمدزی، رییس دفتر مقام وزارت صحت‌عامه، گفت:"تغییر، تبدیل و پیروی از احکام یکی از اصول مهم نظام اسلامی می‌باشد و نظر به حکم. . .

BACK TO NEWS