وزیر صحت‌عامه کشور از قریه سای هزاره و غارو در ولسوالی گذرگاه ولایت بغلان دیدن نمود

rasooli_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۹:۱
MOPH

محترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه کشور و هیآت همراه شان در ادامه سفرش به ولایت بغلان از قریه سای هزاره و غارو در ولسوالی گذرگاه ولایت بغلان که از اثر سیلاب های اخیر متضرر شده اند دیدن نمود.

 در این دیدار محترم وزیر صحت‌عامه، ضمن بازدید از ساحات آسیب پذیر سیلاب های اخیر وغم شریکی با مردم محل وعده سپرد که رهبری وزارت صحت‌عامه در قسمت رسانیدن خدمات صحی برای نیاز مندان از هیچ نوع سعی وتلاش دریغ نخواهند ورزید.

همچنان محترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه کشور از کار کرد های کارمندان صحی و رسیده گی آنان به وضعیت صحی بیماران ابراز تشکر نموده و به مسوولان هدایات داد تا به خاطر رسیده گی هر چه بهتر به وضعیت صحی بیمارانی که از اثر سیلاب های اخیر در قریه سای هزاره و غارو ولایت بغلان آسیب دیده اند تلاش بیشتر نمایند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۱:۱۶
Background image

آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) در ولایت هرات

ریاست صحت‌عامه ولایت هرات کمپاین آگاهی دهی در مورد تب خون دهنده کانگو (CCHF) را با حمایت سازمان صحی جهان با توزیع پوسترها در شهر هرات و ولسوالی‌های این ولایت که شامل ولسوالی انجیل، گذره. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۰:۱۴
Background image

فعال کردن ماشین جن اکسپرت در ولایت پکتیا

یک پایه ماشین جن اکسپرت به خاطر تشخیص بیماری توبرکلوز در شفاخانه زرمت ولایت پکتیا فعال و به بهره برداری سپرده شد.

 

گفتنی است که با فعال شدن این ماشین مشکلات بیشتر بیماران در قسمت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۴:۲۲
Background image

در سال گذشته ١٤٠٢ هـ - ش نزدیک به ( ۴۹۵۵۳ ) عملیات جراحی رایگان در شفاخانه ملی و تخصصی وزیر محمد اکبر خان وزارت صحت‌عامه انجام یافته است

 این عملیات های جراحی شامل ۱۰ هزار و هشتصد و سه عمل جراحی بزرگ و ۳۸ هزار و هفتصد و پنجاه عمل جراحی کوچک می‌شوند که توسط متخصصین و داکتران مجرب افغان با موفقیت و به صورت رایگان اجرا شده. . .

BACK TO NEWS