پیشرفت‌های کاری مسؤولان ادارات صحی مورد ارزیابی قرار گرفت

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۳:۱۱
پیشرفت‌های کاری مسؤولان ادارات صحی مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتراحمد جواد عثمانی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، در نشستی پیشرفت‌های کاری مسؤولان ادارات صحی را مورد ارزیابی قرار داد.

در این نشست داکترعثمانی نخست در مورد پیشرفت‌های کاری مبارزه با ویروس کرونا، مشکلات در سیستم راپور دهی ولایات، تنظیم کارمندان مدیریتی مبارزه با ویروس کرونا و معاشات آن‌ها، تعقیب قرار دادها با بانک انکشاف آسیایی و پیشرفت‌ها در این مورد و گزارش استاک‌ها صحبت نموده و برای بهبود موارد یاد شده برای مسؤولان هدایات لازم داد.

هم‌چنان سرپرست وزارت صحت‌عامه، پرزنتیشنی را که در مورد برنامه مراقبت خانگی، ردیابی تماس‌ها و دخیل ساختن جامعه در تداوی و مراقبت بیماران کووید- 19 نظر به تجارب سازمان‌های بین‌المللی ارایۀ گردید تیمی را موظف نمود تا ارزیابی‌های بیشتری را در این راستا انجام داده، و نتایج آن را با رهبری وزارت شریک نمایند.

از سوی‌هم اشتراک کنندگان در این نشست نظریات و پیشنهادات خود را در مواردی که مطرح شد ارایه نموده و خواهان هم‌کاری بیشتر مقام وزارت در این راستا گردیدند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۸:۱۰
Background image

تلاش رهبری وزارت صحت عامه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در ولایت هرات

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، در يك نشست مشترك همراه با مولوی امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت حج و اوقاف، احمد ولی آرین رییس دارالانشای کمیته دولتی ارتباطات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۷:۳۴
Background image

کارکردهای رییسان شفاخانه‌های کابل مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، کارکرد های رییسان شفاخانه‌های کابل را طی نشستی از طریق ویدیو کنفرانس مورد ارزیابی قرار داد.

داکترعثمانی در این نشست نخست در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۵:۲۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترول و فرماندهی کووید-19 ولایت بلخ

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه در ادامه سفر اش به ولایت بلخ، از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترل و فرماندهی کووید-19 این ولایت دیدن نمود.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS