یک محموله از کمک‌های بانک انکشاف آسیایی به وزارت صحت‌عامه تسلیم داده شد

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۷:۱۳
یک محموله از کمک‌های بانک انکشاف آسیایی به وزارت صحت‌عامه تسلیم داده شد

وزارت صحت‌عامه جمهوری اسلامی افغانستان، یک محموله ای از مواد بهداشتی را که از سوی بانک انکشاف آسیایی (ADB ) در امر مبارزه با ویروس کرونا به دولت افغانستان مساعدت شده است امروز رسما تسلیم شد.

داکترعبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی واداری وزارت صحت‌عامه گفت:« این محموله شامل دوقلم ملزمه طبی است که شامل چپن و پوش بوت می‌باشد که نقش آن در محافظت و وقایه کارمندان صحی ای که در امر مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند موثر خواهد بود.»

داکترقدیرعلاوه نمود، ارزش مجموعی این ملزمه‌های طبی به 421000 دالر امریکایی می‌رسد که از سوی بانک انکشاف آسیایی پراداخته شده است و قرار است محموله های دیگرآن در آینده نزدیک به وزارت صحت عامه تسلیم داده شود.

بانک انکشاف آسیای وعده سپرده است که مبلغ 2/7ملیون دالر امریکایی را به خاطر خریداری کیت‌های محافظوی و وقایه کارمندانی که در امر مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند به دولت افغانستان مساعدت نماید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۸:۱۰
Background image

تلاش رهبری وزارت صحت عامه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در ولایت هرات

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، در يك نشست مشترك همراه با مولوی امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت حج و اوقاف، احمد ولی آرین رییس دارالانشای کمیته دولتی ارتباطات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۷:۳۴
Background image

کارکردهای رییسان شفاخانه‌های کابل مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صحت‌عامه، کارکرد های رییسان شفاخانه‌های کابل را طی نشستی از طریق ویدیو کنفرانس مورد ارزیابی قرار داد.

داکترعثمانی در این نشست نخست در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۵:۲۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترول و فرماندهی کووید-19 ولایت بلخ

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه در ادامه سفر اش به ولایت بلخ، از مرکز بلخ امبولانس و بخش هماهنگی، کنترل و فرماندهی کووید-19 این ولایت دیدن نمود.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS