بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در شفاخانه‌های تخصصی و ثالثی در نشستی مورد بررسی قرار گرفت

Panah_moph
دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۱ - ۱۲:۲۸
بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در شفاخانه‌های تخصصی و ثالثی در نشستی مورد بررسی قرار گرفت

دوشنبه، 11 اسد 1400

داکتر وژمه سالمی معین مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، در نشستی که به خاطر ظرفیت سازی و بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در شفاخانه‌های تخصصی و ثالثی راه اندازی شد صحبت نمود.

معین مالی و اداری در این نشست بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی، تجهیز شفاخانه‌ها و ایجاد یک مرکز ترمیم تجهیزات طبی را در شرایط کنونی یک نیاز مبرم دانسته و تاکید نمود که رهبری وزارت صحت‌عامه در تلاش است تا در این راستا اقدامات جدی و عملی نماید.

از سوی‌هم اشتراک کنندگان این نشست که سرطبیب، شف دیپارتمنت ها و مسوولان تریننگ شفاخانه‌ها بودند به گروپ‌های مختلف تقسیم شده و به خاطر شناسایی ظرفیت‌ها و بلند بردن ارتقای ظرفیت کارمندان صحی، نیازمندی‌ها نظریات و پیشنهادات خود را ارایه نمودند تا باشد به اساس آن پلانی تهیه و مورد تطبیق قرار گیرد.

قابل تذکر است که بعد از نیازسنجی و شناسایی ظرفیت‌های داخل شفاخانه‌ها برنامه ارتقای ظرفیت کارمندان صحی در بخش‌های مختلفی که نیاز است راه اندازی شود که در این برنامه‌ها از استادان داخلی و در صورت نیاز از استادان خارجی استفاده خواهد شد تا باشد گام موثری در بهبود و بلند بردن کیفیت عرضۀ خدمات صحی برداشته شود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۷/۱۰ - ۱۷:۱۸
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده یو ان دی پی

شنبه، 10 میزان 1400

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با نماینده برنامه توسعه‌ای سازمان ملل (یو ان دی پی) در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست، راجع به ادامه پروژه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۸ - ۲۱:۲۲
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده سازمان بین المللی حفاظت از کودکان

پنج‌شنبه، 8 میزان 1400

داکتر قلندر عباد سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی با نماینده سازمان بین المللی حفاظت از کودکان(سیو د چلدرن) در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود..

در این دیدار،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۵:۵۲
Background image

بیست تیم صحی برای ارایه خدمات به بی‌جا شده‌گان در شهر کابل توظیف شد

چهارشنبه، 20 اسد 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در یک نشست اضطراری با داکتر عبدالکریم توتاخیل معاون انسجام اداره امور ریاست جمهوری، نماینده‌گان وزارت رسیده‌گی به. . .

BACK TO NEWS