دیدار معین پلان و پالیسی وزارت صحت عامه با والی زابل

Panah_moph
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۵:۳۷
دیدار معین پلان و پالیسی وزارت صحت عامه با والی زابل

داکتر بشیر نورمل معین پلان و پالیسی وزارت صحت عامه، امروز با جنرال احمد گل رسولی والی ولایت زابل، نماینده این ولایت در پارلمان و رییس شورای ولایتی دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار، والی و نماینده‌گان این ولایت چالش‌های صحی این ولایت را با رهبری وزارت صحت عامه شریک نموده و خواهان همکاری این وزارت در بخش‌های رفع کمبود دوا، افزایش مراکز صحی، ارسال به موقع بودجه برای شفاخانه ولایتی، نصب لفت در شفاخانه ولایتی، بررسی کارکردهای موسسه "اس دی او" که در این ولایت خدمات صحی عرضه می‌کند شدند.

داکتر بشیر نورمل، چالش‌ها و پیشنهادات نماینده‌گان این ولایت را استماع نموده و به آنان در زمینه رفع چالش‌های موجود وعده همکاری داد.

معین پلان و پالیسی گفت که ولایت زابل یکی از ولایت دوردست و محروم کشور است و ما در تلاش استیم تا دسترسی مردم را به خدمات صحی در این ولایت افزایش دهیم.

هم‌چنان، قرار است موسسه "ادا" که بجای موسسه "اس دی او" به دلیل سهل انگاری این موسسه در عرضه خدمات صحی انتخاب شده است فعالیت اش را به زودی در این ولایت آغاز نماید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۷
Background image

برای نخستین بار روند تداوی تعویضی معتادان مواد مخدر در کشور آغاز شد

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه کشور، امروز بخش تداوی تعویضی معتادان مواد مخدر و بخش عاجل شفاخانه هزار بستر تداوی معتادان مواد مخدر ابن سینا را افتتاح و به بهره بردای سپرد. هم. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۳
Background image

چگونگی تطبیق واکسین کرونا در نشستی مورد ارزیابی قرار گرفت

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت‌عامه در نشستی از طریق ویدیو کنفرانس چگونگی تطبیق واکسین کرونا به پرسونل صحی را در مرکز و ولایات با مسوولان موسسات تطبیق کننده و رییسان صحت‌عامه ولایات. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۶
Background image

نتایج ارزیابی بانک جهانی در پیوند به پروژه‌های صحی مورد بحث قرار گرفت

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز نتایج ارزیابی بانک جهانی را که از سوی این بانک در پیوند به پروژه های صحتمندی و پاسخدهی به کووید-19 صورت گرفته است مورد بحث قرار دارد.

داکت. . .

BACK TO NEWS