دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با سفیر کشور پاکستان

Panah_moph
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۳۹
دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با سفیر کشور پاکستان

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با آقای منصور احمد خان سفیر کشور ‌‌پاکستان در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار، دو طرف روی سرعت بخشیدن روند کارهای باقی‌مانده شفاخانه‌های محمد علی جناح و نایب امین الله خان لوگری بحث و تبادل نظر نمودند.

داکتر مجروح، تکمیل کارهای باقی‌مانده شفاخانه‌های نامبرده‌ را یک در امر گسترش عرضه خدمات صحی مهم عنوان نموده و از سفیر پاکستان خواست تا وزارت صحت عامه را در این راستا همکاری نماید.

سرپرست وزارت صحت عامه، از کمک‌های کشور پاکستان قدردانی نموده خاطر نشان ساخت که وزارت صحت عامه آماده هر نوع همکاری در جهت تکمیل کار شفاخانه‌های مذکور می‌باشد.

از سوی هم، آقای منصور احمد خان بر ادامه همکاری‌های کشور پاکستان در راستای تکمیل سازی کارهای باقی مانده این دو شفاخانه تاکید نموده گفت که ما آماده هستیم تا روند تکمیل کار این شفاخانه‌ها را سرعت بخشیم.

او هم‌چنان گفت که کشور پاکستان در نظر دارد تا وزارت صحت عامه را در راستای اعمار یک باب پوهنتون طبی برای بانوان، ایجاد چندین کلینیک در ولایات و‌ آموزش کارمندان صحی کمک نماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۶
Background image

نتایج ارزیابی بانک جهانی در پیوند به پروژه‌های صحی مورد بحث قرار گرفت

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز نتایج ارزیابی بانک جهانی را که از سوی این بانک در پیوند به پروژه های صحتمندی و پاسخدهی به کووید-19 صورت گرفته است مورد بحث قرار دارد.

داکت. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۱
Background image

کشور چین مجموعا چهارصد هزار دوز واکسین کرونا به افغانستان کمک می‌کند

آقای وانگ یو سفیر کشور چین، امروز در دیداری با داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه داشت، از کمک دوصدهزار دوز دیگر واکسین کرونا به دولت افغانستان خبر داد.

آقای وانگ در نشست قبلی که. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۷
Background image

نشست کمیته ملی حمایت و تغذیۀ طفل با شیر مادر راه اندازی شد

این نشست به رهبری داکتر بشیر نورمل معین پالیسی و پلان وزارت صحت‌عامه، با اشترک نمایندگان 13 ارگان مختلف که عضویت این کمیته را دارا اند به خاطر حمایت و تقویت از تغذیه اطفال با شیر مادر. . .

BACK TO NEWS