دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با والی، وکلای پارلمان، متنفذین و بزرگان ولایت پکتیکا

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۲ - ۱۴:۱۹
دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با والی، وکلای پارلمان، متنفذین و بزرگان ولایت پکتیکا

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، در ادامه سفر اش به ولایت پکتیکا به روز جمعه(۲۱ سنبله ۱۳۹۹) در نشستی با آقای مجیب الرحمن سمکنی والی این ولایت، وکلای پارلمان، متنفذین و بزرگان ولایت پکتیکا دیدار نمود.

در این دیدار، آنان چالش های صحی این ولایت را با رهبری وزارت صحت عامه در میان گذاشته و خواهان توجه بیشتر رهبری این وزارت در رفع چالش های موجود و ارتقای شفاخانه های ولسوالی های خیرکوت و اورگون این ولایت شدند.

داکتر عثمانی ضمن بررسی چالش های صحی این ولایت به آنان وعده همکاری داده گفت اصلاحات شفاخانه ها، مبارزه با کرونا، مبارزه با فساد اداری و بهبود عرضه خدمات صحی اساسی و شفاخانه یی از برنامه های مهم این وزارت می باشد.

سرپرست وزارت صحت عامه، در ادامه سخنانش تصریح نمود که قرار است آمریت های صحی به سطح ولسوالی ها در ولایات ایجاد شود که هدف از ایجاد آن نظارت جدی از کارکردهای موسسات تطبیق کننده خدمات صحی و بلند بردن کیفیت خدمات صحی در کشور می باشد.

او همچنان در پیوند به چگونه گی مبارزه با ویروس کرونا صحبت نموده اضافه کرد: خوشبختانه در کنترل موج نخست شیوع ویروس کرونا ما موفق بوده ایم و همچنان ما در تلاش استیم تا با استفاده از منابع موجود زمینه تشخیص و تداوی بیماران کووید-۱۹ را در تمام مراکز صحی مرکز و ولایات برای جلوگیری از موج دوم این ویروس فراهم نماییم.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۵:۲۳
Background image

از روز جهانی فارمسست گرامی‌داشت به عمل آمد

وزارت صحت عامه کشور، از روز جهانی فارمسست به منظور قدردانی از کارکردهای فارمسستان کشور تحت شعار "تحول در صحت جهانی" گرامی داشت به عمل آورد.

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۸:۳۰
Background image

تاكيد وزير صحت عامه بر بلند بردن كيفيت خدمات صحي در كشور

داكتر احمد جواد عثماني سرپرست و نامزد وزير صحت عامه، امروز از «انستيتوت طبي فرانسه براي مادران و اطفال» در کابل ديدن کرد.

داكتر عثماني، از تمام بخش‌های این مرکز صحی دیدن نموده و چگونه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۵:۳۳
Background image

دیدار وزیر صحت عامه با داکتر ریچارد جان برنن رییس پروگرام های صحت حالت اضطرار در حوزه مدیترانه سازمان صحی جهان و هیئت همراه شان

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، طی نشستی با داکتر ریچارد جان برنن رییس پروگرام های صحت حالت اضطرار در حوزه مدیترانه سازمان صحی جهان و هیئت. . .

BACK TO NEWS