دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با والی، وکلای پارلمان، متنفذین و بزرگان ولایت پکتیکا

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۲ - ۱۴:۱۹
دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با والی، وکلای پارلمان، متنفذین و بزرگان ولایت پکتیکا

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، در ادامه سفر اش به ولایت پکتیکا به روز جمعه(۲۱ سنبله ۱۳۹۹) در نشستی با آقای مجیب الرحمن سمکنی والی این ولایت، وکلای پارلمان، متنفذین و بزرگان ولایت پکتیکا دیدار نمود.

در این دیدار، آنان چالش های صحی این ولایت را با رهبری وزارت صحت عامه در میان گذاشته و خواهان توجه بیشتر رهبری این وزارت در رفع چالش های موجود و ارتقای شفاخانه های ولسوالی های خیرکوت و اورگون این ولایت شدند.

داکتر عثمانی ضمن بررسی چالش های صحی این ولایت به آنان وعده همکاری داده گفت اصلاحات شفاخانه ها، مبارزه با کرونا، مبارزه با فساد اداری و بهبود عرضه خدمات صحی اساسی و شفاخانه یی از برنامه های مهم این وزارت می باشد.

سرپرست وزارت صحت عامه، در ادامه سخنانش تصریح نمود که قرار است آمریت های صحی به سطح ولسوالی ها در ولایات ایجاد شود که هدف از ایجاد آن نظارت جدی از کارکردهای موسسات تطبیق کننده خدمات صحی و بلند بردن کیفیت خدمات صحی در کشور می باشد.

او همچنان در پیوند به چگونه گی مبارزه با ویروس کرونا صحبت نموده اضافه کرد: خوشبختانه در کنترل موج نخست شیوع ویروس کرونا ما موفق بوده ایم و همچنان ما در تلاش استیم تا با استفاده از منابع موجود زمینه تشخیص و تداوی بیماران کووید-۱۹ را در تمام مراکز صحی مرکز و ولایات برای جلوگیری از موج دوم این ویروس فراهم نماییم.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۹ - ۲۱:۳۱
Background image

معین مالی و اداری از شفاخانه‌های وزیر محمد اکبر خان، صحت طفل اندراگاندی ملالی و رابعه بلخی دیدن نمود

سه‌شنبه، ۲۹ سرطان ۱۴۰۰

داکتر وژمه سالمی معین مالی و اداری وزارت صحت عامه، امروز ( اول عید سعید اضحی) از شفاخانه‌های وزیر محمد اکبر خان، صحت طفل اندرا گاندی ملالی و رابعه بلخی دیدن. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۹ - ۲۰:۱۵
Background image

کارکردهای شفاخانه‌های جمهوریت، استقلال، انتانی، عاجل ابن سینا و صدری ابن سینا مورد ارزیابی قرار گرفت

سه‌شنبه، ۲۹ سرطان ۱۴۰۰

داکتر محمد شفیق میرزا زاده معین پلان و پالیسی وزارت صحت عامه، امروز ( اول عید سعید اضحی) از شفاخانه‌های جمهوریت، استقلال، انتانی، عاجل ابن سینا و صدری ابن سینا. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۹ - ۱۹:۲۶
Background image

سرپرست وزارت صحت عامه از بيماران داخل بستر شفاخانه‌های كوويد-١٩ افغان-جاپان و قصبه عيادت نمود

سه‌شنبه، ۲۹ سرطان ۱۴۰۰

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز (اول عید سعید اضحی) از بیماران داخل بستر شفاخانه‌های افغان-جاپان و قصبه عیادت و دلجویی نمود.

سرپرست وزارت صحت. . .

BACK TO NEWS