دیدار وزیر صحت عامه با رییسان شفاخانه‌ها و نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۱۶:۱۹
دیدار وزیر صحت عامه با رییسان شفاخانه‌ها و نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور امروز، طی نشستی با رییسان شفاخانه ها و نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده دیدار و گفتگو نمود.
در این نشست وزیر صحت عامه کشور پیش‌گیری و کنترول ویروس کرونا را در کشور اولویت این وزارت عنوان نموده و به تمام مسوولان صحی هدایت داد تا اقدامات جدی را دراین راستا روی دست داشته باشند.
وزیر صحت عامه کشورهم‌چنان برای رییسان و نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده هدایت تا مراکز صحی را از لحاظ موادهای ضدعفونی کننده و ضرویات اولیه بیشتر تجهیز کنند، برنامه‌های آموزشی آگاهی دهی را برای کارمندان صحی که چگونه‌گی خود و مریض را در برابر این ویروس حفاظت کنند، بیشتر تقویت نمایند.
وزیر صحت عامه کشور ویروس کرونا را یک تهدید جدی برای تمام بشر دانسته و از مردم خواست تا در راستای آگاهی دهی در مورد علایم و چگونه‌گی پیش‌گیری از ویروس کرونا وزارت صحت عامه را هم‌کاری نمایند و در این در وجیبه ملی سهیم شوند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۰
Background image

معین پالیسی وانکشاف در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال دیدار کرد

محترم داکترمحمد حسن غیاثی معین پالیسی وانکشاف صحت وزارت صحت‌عامه، در نشستی با آقای تاریه مگنوسن واتر دال رییس عمومی کمیته ناروی برای افغانستان در دفتر کارش دیدار کرد.

 در این دیدار دو. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۱:۱۲
Background image

نشست گروه مشورتی تخنیکی در کشور قطر آغاز شد

نشست گروه مشورتی تخنیکی (TAG) در دوحه پایتخت قطر با حضورمحترم داکتر قلندرعباد وزیر صحت‌عامه و داکترعبدالقدوس بریالی رییس مرکز ملی اضطراری عملیاتی محو پولیو آغاز گردید.

این نشست رسمی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۱:۵
Background image

برنامه آموزشی سه روزه تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان

ریاست ارتقاء ظرفیت و انکشاف اداره وزارت صحت‌عامه، برنامه آموزشی سه روزه را تحت نام مهارت های مدیریت و تنظیم کارکارکنان با اداره  را برای ۶۰ تن از کارمندان شفاخانه های مرکز و ریاست های. . .

BACK TO NEWS