دیدار وزیر صحت عامه با رییسان شفاخانه‌ها و نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۱۶:۱۹
دیدار وزیر صحت عامه با رییسان شفاخانه‌ها و نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده عرضه خدمات صحی

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور امروز، طی نشستی با رییسان شفاخانه ها و نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده دیدار و گفتگو نمود.
در این نشست وزیر صحت عامه کشور پیش‌گیری و کنترول ویروس کرونا را در کشور اولویت این وزارت عنوان نموده و به تمام مسوولان صحی هدایت داد تا اقدامات جدی را دراین راستا روی دست داشته باشند.
وزیر صحت عامه کشورهم‌چنان برای رییسان و نماینده‌گان موسسات تطبیق کننده هدایت تا مراکز صحی را از لحاظ موادهای ضدعفونی کننده و ضرویات اولیه بیشتر تجهیز کنند، برنامه‌های آموزشی آگاهی دهی را برای کارمندان صحی که چگونه‌گی خود و مریض را در برابر این ویروس حفاظت کنند، بیشتر تقویت نمایند.
وزیر صحت عامه کشور ویروس کرونا را یک تهدید جدی برای تمام بشر دانسته و از مردم خواست تا در راستای آگاهی دهی در مورد علایم و چگونه‌گی پیش‌گیری از ویروس کرونا وزارت صحت عامه را هم‌کاری نمایند و در این در وجیبه ملی سهیم شوند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۱/۹ - ۱۵:۴۶
Background image

نشست اضطرای وزیر صحت عامه با مسوولان ادارات صحی

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور، امروز در یک نشست اضطراری با شماری از مسوولان ادارات صحی، برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونا و رسیده‌گی هرچه بهتر برای بیماران کرونا(کوید-19). . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۱۶:۲۷
Background image

ده واقعه جدید مثبت به ویروس کرونا در کشور به ثبت رسید

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت‌عامه کشور طی یک نشست خبري از افزایش واقعات مثبت ویروس کرونا در کشور خبر داد.
وزیر صحت‌عامه افزایش واقعات مثبت مبتلا به ویروس کرونا را در کشور نگران کننده. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۱۳:۴
Background image

ایجاد و اختصاص دادن شفاخانه ها به منظور بخش های ویژۀ کنترول ویروس "کرونا" در نقاط مختلف ولایت هرات

وزارت صحت عامه کشور‌ ، بخش های ویژه کنترول ویروس کرونا کوید ۱۹ را در نقاط مختلف ولایت هرات ایجاد و اختصاص دادند، هيئت موظف تحت سرپرستي معین مالی و اداری وزارت صحت داکتر ماموسی زیور در. . .

BACK TO NEWS