رسیده‌گی به واقعات ایمرجنسی در اولویت وزارت صحت عامه قرار دارد

Panah_moph
یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۰ - ۱۶:۲
رسیده‌گی به واقعات ایمرجنسی در اولویت وزارت صحت عامه قرار دارد

یک‌شنبه، 20 سرطان 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی با نماینده‌گان شرکای صحی و نهادهای تمویل کننده بر رسیده‌گی به واقعات اضطراری در مراکز صحی تاکید کرد.

داکتر مجروح، گفت که اکنون ما در بدترین وضعیت نسبت به بیست سال گذشته ناشی از ویروس کرونا و افزایش واقعات ایمرجنسی قرار داریم که رسیده‌گی به زخمی‌های که از جنگ متاثر شده اند در کنار مبارزه با ویروس کرونا در اولویت ما قرار دارد.

سرپرست وزارت صحت عامه، از همکاری تمام‌ نهادهای تمویل کننده که تا اکنون وزارت صحت عامه را حمایت کرده اند قدردانی کرد و از آنان خواست تا این وزارت را در بخش فراهم سازی کیت‌های ایمرجنسی و تجهیز مراکز صحی که در شرایط کنونی نیاز جدی دارد کمک نمایند.

داکتر مجروح، هم‌چنان از نماینده سازمان صحی جهان خواست تا یک نیازسجنی را در مراکز صحی در همکاری ادارات مربوطه این وزارت راه اندازی نموده و مطابق آن مراکز صحی را از لحاظ امکانات طبی و تجهیزات همکاری نماید.

هم‌چنان نماینده‌گان شرکای صحی، بر همکاری مشترک شان با وزارت صحت عامه تاکید کردند و در بخش‌های نامبرده وعده همکاری دادند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۲۲:۲۶
Background image

کشور سویدن ۱۲۴ هزار دوز واکسین کرونا به افغانستان کمک کرد

پنج‌شنبه، ۷ اسد ۱۴۰۰

یک محموله کمکی واکسین کرونا که از سوی کشور سویدن به دولت افغانستان کمک شده بود، امروز به وزارت صحت عامه تسلیم داده شد.

این محموله شامل ۱۲۴ هزار دوز واکسین. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۱۹:۴۳
Background image

پالیسی ده ساله وزارت صحت عامه مورد تایید بورد اجرایی وزارت صحت عامه قرار گرفت

پنج‌شنبه، 7 اسد 1400

پالیسی ده ساله وزارت صحت عامه امروز در نشست بورد اجرایی ارایه گردید که بعد از ارایه آن داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، و اعضای بورد اجرایی آن را تایید. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۱۸:۴۶
Background image

ديدار سرپرست وزارت صحت عامه با رییس بانك جهاني

پنج‌شنبه، ۷ اسد ۱۴۰۰

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشستی با رییس بانک جهانی برای افغانستان در وزارت صحت عامه دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست، روی اجندای ریفورم و. . .

BACK TO NEWS