نشستی به خاطر بهبود وضعیت شفاخانه های شهرکابل راه اندازی شد

Panah_moph
چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۳:۷
نشستی به خاطر بهبود وضعیت شفاخانه های شهرکابل راه اندازی شد

چهارشنبه 1 ثور 1400

داکتروحید مجروح سرپرست وزارت صحت‌عامه، در نشستی با رییسان شفاخانه های کابل در مورد بهبود وضعیت صحی این شفاخانه ها دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست سرپرست وزارت صحت‌عامه، در مورد بازدید جلالتماب رییس جمهور کشور که از شفاخانه جمهوریت و ملالی زیژنتون داشت صحبت نموده و از مسوولان صحی خواست تا به خاطر بهبود وضعیت صحی شفاخانه های کابل و تطبیق هدایات رییس صاحب جمهور تلاش بیشتر نمایند.

همچنان داکتر مجروح، به خاطر تطبیق هدایات جلالتماب رییس جمهور کشور جهت بهبود وضعیت شفاخانه های کشور، کمیته های تخنیکی را تعیین کرد تا این کمیته ها روی، نیاز های تجهیزات طبی شفاخانه ها، بررسی و تهیه لیست تولید ادویه جات داخل کشور، ایجاد دواخانه ها در داخل شفاخانه، بررسی سیستم ریفر بیماران در شفاخانه ها و بهبود سیستم توزیع ادویه از استاک ها تا زمان توزیع آن کار نمایند.

علاوه بر آن، سرپرست وزارت صحت‌عامه در مورد نهایی سازی تشکیل، تهیه کلیپ ویدیویی از وضعیت جاری شفاخانه ها، نقش اساسی و فعال شفاخانه ها در برگزاری جشنواره ملی صحت و هماهنگی بیشتر با اشتراک کنندگان صحبت نموده و از مسوولان خواست تا در این راستا وزارت صحت‌عامه را همکاری همه جانبه نمایند.

از سوی‌هم رییسان شفاخانه های کابل نظریات و پیشنهادات خود را به خاطر تطبیق هدایات ریاست جمهوری و رهبری وزارت صحت‌عامه که به خاطر بهبود وضعیت صحی شفاخانه ها داده شده است ارایه نموده و وعده همکاری بیشتر را سپردند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۵:۶
Background image

اشتراک سرپرست وزارت صحت عامه در نشست هماهنگی حوزه مدیترانه شرقی سازمان صحی جهان

دوشنبه، ۲۰ ثور ۱۴۰۰

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز در نشست هماهنگی حوزه مدیترانه شرقی سازمان صحی جهان(ایمرو) به گونه آنلاین اشتراک نمود.

در این نشست وزیران صحت عضو. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۲:۱۳
Background image

دیدار سرپرست وزارت صحت عامه با نماینده یونیسف

دوشنبه، 20 ثور 1400

داکتر وحید مجروح سرپرست وزارت صحت عامه، امروز با بانو الیس اکونگا معاون نماینده یونیسف در افغانستان دیدار و گفتگو نمود.

سرپرست وزارت عامه، در رابطه به تاخیر. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۳:۳۸
Background image

کارکردهای ادارات صحی در پیوند به مبارزه با موج سوم ویروس کرونا مورد بررسی قرار گرفت

شنبه، 18 ثور 1400

داکتر وحید مجروح، سرپرست وزارت صحت عامه کشور، امروز در نشستی کارکردهای ادارات صحی را در مرکز و ولایات مورد بررسی قرار داد.

در این نشست، مسوولان کمیته‌های تخنیکی این. . .

BACK TO NEWS