نشست کمیته عملیاتی حالت اضطرار راه اندازی شد

Panah_moph
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۵
نشست کمیته عملیاتی حالت اضطرار راه اندازی شد

این نشست تحت رهبری داکتر ماموسی زیور، معین مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، برای آمادگی، وقایه و جلوگیری از سرایت ویروس کرونا به کشور در دفتر کارش دایر گردید.
در این نشست معین مالی و اداری در مورد معرفی نمایندگان ادارات مربوط به کمیته حالت اضطرار، بازنگری لیست تجهیزات، ادویه و ملزمه طبی برای تأسیسات صحی و افزایش بسترها، ترتیب لیست کارمندان صحی و خدماتی شفاخانه افغان-جاپان و ترتیب لیست مکمل سفارش‌های لازم برای مؤسسات صحبت نمود.
هم‌چنان معین مالی و اداری در مورد چاپ، توزیع و نشر مطالب آگاهی دهی در مرکز و ولایات، آمادگی تیم‌های صحی در میدان های ‌هوایی و بنادر کشور و مسایل تدارکاتی تیم‌های عملیاتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به کشور با اشتراک کنندگان بحث و تبادل نظر نموده و برای مسؤولان در مورد هدایات لازم داده شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۲۱:۲
Background image

نشستی به‌خاطر هم‌آهنگی و نظارت از تطبیق برنامه‌های صحی وزارت صحت‌عامه راه اندازی شد

وزارت صحت‌عامه، نشستی را به‌خاطر هماهنگی و نظارت ازتطبیق برنامه‌های صحی، با نمایندگان شرکایی صحی ملی و بین المللی در تالار داکتر سهیلا صدیق راه اندازی نمود.

داکتراحمد جواد عثمانی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۷:۴۲
Background image

مساعدت یک محموله مواد بهداشتی به دولت افغانستان

کشور کوریای جنوبی یک محموله مواد بهداشتی را که به منظور مبارزه با ویروس کرونا به دولت افغانستان مساعدت نموده بود، امروز طی نشستی به وزارت صحت عامه تسلیم داد .

این محموله شامل کیت‌های. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۷:۱۴
Background image

شفاخانه کووید-19 شیدایی ولایت هرات بنام میر ابراهیم بسیم نام گذاری شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، پس از ولایت های بادغیس و غور، امروز به ولایت هرات رفته و از کارمندان صحی که در خط نخست نبرد با ویروس کرونا قرار داشتند از کاکردهای. . .

BACK TO NEWS