نشست کمیته عملیاتی حالت اضطرار راه اندازی شد

Panah_moph
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۵
نشست کمیته عملیاتی حالت اضطرار راه اندازی شد

این نشست تحت رهبری داکتر ماموسی زیور، معین مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، برای آمادگی، وقایه و جلوگیری از سرایت ویروس کرونا به کشور در دفتر کارش دایر گردید.
در این نشست معین مالی و اداری در مورد معرفی نمایندگان ادارات مربوط به کمیته حالت اضطرار، بازنگری لیست تجهیزات، ادویه و ملزمه طبی برای تأسیسات صحی و افزایش بسترها، ترتیب لیست کارمندان صحی و خدماتی شفاخانه افغان-جاپان و ترتیب لیست مکمل سفارش‌های لازم برای مؤسسات صحبت نمود.
هم‌چنان معین مالی و اداری در مورد چاپ، توزیع و نشر مطالب آگاهی دهی در مرکز و ولایات، آمادگی تیم‌های صحی در میدان های ‌هوایی و بنادر کشور و مسایل تدارکاتی تیم‌های عملیاتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به کشور با اشتراک کنندگان بحث و تبادل نظر نموده و برای مسؤولان در مورد هدایات لازم داده شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۴
Background image

نشست اضطراری وزارت صحت عامه با شرکای صحی بین المللی برای مبارزه با شیوع و کنترول ویروس کرونا

وزارت صحت عامه، امروز با راه اندازی یک نشست اضطراری در پیوند به جلوگیری از شیوع و کنترول ویروس کرونا در افغانستان، خواهان هم‌کاری نهادهای بین المللی صحی شد.
داکتر فیروزالدین فیروز وزیر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۵:۶
Background image

دیدار وزیر صحت عامه با سفیر عربستان سعودی

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با آقای جاسم بن محمد الخالدی سفیر عربستان سعودی، در دفتر کارش دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار سفیر عربستای سعودی از. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۹
Background image

بخش ویژه کنترول ویروس "کرونا" در ولایت هرات ایجاد شد

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور، امروز در یک سفر رسمی به ولایت هرات از بخش ویژه کنترول ویروس "کرونا" در این ولایت که جدیدا ایجاد شده است دیدن نمود. این بخش دارای 30 بستر مجهز. . .

BACK TO NEWS