کارکردها و چالش‌های صحی ولایت هلمند ارزیابی گردید

Panah_moph
جمعه ۱۳۹۹/۴/۶ - ۱۲:۴
کارکردها و چالش‌های صحی ولایت هلمند ارزیابی گردید

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، امروز به ولایت هلمند سفر نموده کارکردها و چالش‌های صحی را در این ولایت مورد ارزیابی قرار داد.

داکتر عثمانی کارکردهای کارمندان صحی را در این ولایت قناعت بخش خوانده و برای رفع چالش‌های موجود به مسوولان ادارات مربوطه هدایت داد.

هم‌چنان نامزد وزیر صحت عامه، از شفاخانه بست این ولایت دیدن نموده و خدمات تمام بخش‌های این شفاخانه را بررسی کرد.

افزون بر این، داکتر عثمانی با نماینده داکتران بدون سرحد دیدن نموده و روی چالش‌ها و بهبود خدمات صحی در شفاخانه بست و ارتقای این شفاخانه صحبت نمود.

بخشی از شفاخانه بست از سوی داکتران بدون سرحد حمایت می‌شود.

این در حالی است که داکتر عثمانی روز گذشته به ولایت‌های کندهار و زابل رفته بود و چگونه‌گی ارایه خدمات صحی این ولایات را نیز مورد ارزیابی قرار داد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۶:۳۸
Background image

شفاخانه صدبستر دشت برچی بازگشایی شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، روند ارایه خدمات صحی را در شفاخانه صدبستر دشت برچی پس از بازسازی طی نشستی امروز افتتاح نمود. این شفاخانه به. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۶:۶
Background image

تلاش وزارت صحت عامه برای رفع کمبود اکسیجن در مراکز صحی

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، امروز در یک نشست خبری اعلام نمود که چالش های کمبود اکسیجن در مراکز صحی با فعال سازی یک شرکت جدید تولید اکسیجن و نظارت جدی از رساندن. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۰:۵۷
Background image

دیدار وزیر صحت‌عامه با استادان برنامه اکمال تخصص

داکتر احمد جوادعثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت‌عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با استادان برنامه اکمال تخصص طی نشستی دیدار نمود.

در این دیدار نخست استادان اکمال تخصص برنامه‌ها و. . .

BACK TO NEWS