نشستی به خاطر رسیدگی به چالش‌ها و بهبود عرضۀ خدمات صحی در مرکز و ولایات راه اندازی گردید

Panah_moph
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۲
نشستی به خاطر رسیدگی به چالش‌ها و بهبود عرضۀ خدمات صحی در مرکز و ولایات راه اندازی گردید

داکتر وحید مجروح معین عرضۀ خدمات صحی وزارت صحت‌عامه، در نشستی از طریق ویدیو کنفرانس با مسؤولان صحی مرکز و ولایات، رییسان شفاخانه‌ها، نمایندگان مؤسسات تطبیق کنندۀ خدمات صحی، شرکای صحی و سکتور خصوصی در مورد بهبود عرضۀ خدمات صحی و حل چالش‌های شان در این راستا صحبت نمود.

در این نشست نخست رییسان صحت‌عامۀ ولایت‌های بغلان، بدخشان، فاریاب، لغمان، کاپیسا و پکتیکا در مورد ارایۀ خدمات صحی به نیازمندان و مبارزه با ویروس کرونا در ولایات شان به معین عرضۀ خدمات صحی معلومات داده و خواهان رسیدگی به مشکلات شان که در این راستا وجود داشت از سوی رهبری وزارت گردیدند.

معین عرضۀ خدمات صحی ضمن استماع به گزارش‌های کاری رییسان صحت‌عامه، به مسؤولان هدایت داد تا در بخش رسیدگی به مشکلات آن‌ها اقدامات جدی وعملی نمایند.

در ادامۀ نشست داکتر مجروح روی نظارت جدی و دقیق مراکزصحی مرکز و ولایات، بررسی تیم‌های ردیابی بیماران مصاب به ویروس کرونا، بازنگری تشکیل کارمندان صحی، بررسی چک لست نظارت و ارزیابی، نقش رییسان صحت‌عامه و ارزیابی آنان با اشتراک کنندگان صحبت نموده و خواهان اقدامات جدی مسؤولان مربوطه در این راستا گردید.

علاوه بر آن معین عرضۀ خدمات صحی، در مورد نصب آکسیجن پلنت در شفاخانه‌ها، بررسی مشکلات صحی در ولایات و رسیدگی به آن، هماهنگی بیشتر ادارات و نقش گروه‌های آر آر تی با اشتراک کنندگان بحث نموده و تیم های را در این راستا نیز موظف نمود تا اجراهایی که در نظر است صورت گیرد.

از سوی‌هم اشتراک کنندگان نظریات و پیشنهادات خود را برای بهبود ارایۀ خدمات صحی و مبارزه با ویروس کرونا با معین عرضۀ خدمات صحی شریک نموده و وعدۀ همکاری بیشتر را در این راستا سپردند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۵
Background image

بخش سیستم ثبت الکترونیکی طبی در شفاخانه افغان-جاپان افتتاح شد

داکتر وحید مجروح معین عرضه خدمات صحی وزارت صحت عامه، امروز سیستم ثبت الکترونیکی طبی را در شفاخانه افغان-جاپان افتتاح نمود.

قرار است با افتتاح این سیستم، تمام مشخصات مریض از هنگام ورود. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸
Background image

نشستی به خاطر بررسی کیفیت خدمات صحی و هماهنگی بیشتر با مسؤولان مؤسسات تطبیق کنندۀ خدمات صحی و شرکای صحی راه اندازی شد

داکتر عبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت صحت‌عامه، در نشستی با مسؤولان مؤسسات تطبیق کنندۀ خدمات صحی و شرکای صحی به خاطر هماهنگی بیشتر و بهبود کیفیت خدمات صحی بحث و تبادل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۳
Background image

دیدار سرپرست معینیت مالی و اداری با شماری از استادان و متخصصان طبی

داکتر عبدالقدیر قدیر سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت صحت عامه، امروز در نشستی با شماری از استادان و متخصصان شفاخانه‌های کابل دیدن نمود.

در این نشست، استادان و متخصصان شفاخانه‌های کابل. . .

BACK TO NEWS