جلوگیری از انتقال ویروس "کرونا" در افغانستان در اولویت وزارت صحت عامه قرار دارد

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۰
جلوگیری از انتقال ویروس "کرونا" در افغانستان در اولویت وزارت صحت عامه قرار دارد

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور به روز (شنبه 12 دلو 1398) در یک نشست اضطراری که در آن هیئت رهبری وزارت صحت عامه، نماینده سازمان صحی جهان و رییسان بخش های مربوطه حضور داشتند تاکید نمود که جلوگیری از انتقال این ویروس در اولویت این وزارت قرار گرفته است.
وزیر صحت عامه کشور به مسوولان ادارات هدایت داد تا هرچه زودتر بسترهای را که برای کنترول این ویروس در کابل و ولایات در نظر گرفته اند افزایش دهند و تیم های نظارتی را در میدان های هوایی و بنادر کشور تقویه نمایند.
هم‌چنان وزیر صحت عامه کشور بر ایجاد یک کمیته مشترک میان وزارت های زراعت، تجارت، تحصیلات عالی، انکشاف دهات، اطلاعات و فرهنگ، اداره هوانوردی و محیط زیست برای پیش‌گیری و کنترول این ویروس تاکید نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۷
Background image

سفیر کشور جاپان از شفاخانه 170 بستر تداوی معتادان در ولایت ننگرهار دیدار کرد

آقای کورومیا تاکایوشی سفیرکشور جاپان در افغانستان در سفری که به ولایت ننگرهار داشت، همراه با مولوی امین الله شریف رئیس صحت‌عامه ننگرهار، مسوولان سازمان جهانی صحت از شفاخانه  170 بستر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۴
Background image

داکتر عبدالحق نوری به حیث رئیس شفاخانه دوستی افغان اندونیزیا وزارت صحت‌عامه به کارمندان این شفاخانه معرفی گردید

  در نشستی که به این مناسبت راه اندازی شده بود، مولوی محمدحسن محمدزی، رییس دفتر مقام وزارت صحت‌عامه، گفت:"تغییر، تبدیل و پیروی از احکام یکی از اصول مهم نظام اسلامی می‌باشد و نظر به حکم. . .

BACK TO NEWS