جلوگیری از انتقال ویروس "کرونا" در افغانستان در اولویت وزارت صحت عامه قرار دارد

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۰
جلوگیری از انتقال ویروس "کرونا" در افغانستان در اولویت وزارت صحت عامه قرار دارد

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور به روز (شنبه 12 دلو 1398) در یک نشست اضطراری که در آن هیئت رهبری وزارت صحت عامه، نماینده سازمان صحی جهان و رییسان بخش های مربوطه حضور داشتند تاکید نمود که جلوگیری از انتقال این ویروس در اولویت این وزارت قرار گرفته است.
وزیر صحت عامه کشور به مسوولان ادارات هدایت داد تا هرچه زودتر بسترهای را که برای کنترول این ویروس در کابل و ولایات در نظر گرفته اند افزایش دهند و تیم های نظارتی را در میدان های هوایی و بنادر کشور تقویه نمایند.
هم‌چنان وزیر صحت عامه کشور بر ایجاد یک کمیته مشترک میان وزارت های زراعت، تجارت، تحصیلات عالی، انکشاف دهات، اطلاعات و فرهنگ، اداره هوانوردی و محیط زیست برای پیش‌گیری و کنترول این ویروس تاکید نمود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۲۱:۲
Background image

نشستی به‌خاطر هم‌آهنگی و نظارت از تطبیق برنامه‌های صحی وزارت صحت‌عامه راه اندازی شد

وزارت صحت‌عامه، نشستی را به‌خاطر هماهنگی و نظارت ازتطبیق برنامه‌های صحی، با نمایندگان شرکایی صحی ملی و بین المللی در تالار داکتر سهیلا صدیق راه اندازی نمود.

داکتراحمد جواد عثمانی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۷:۴۲
Background image

مساعدت یک محموله مواد بهداشتی به دولت افغانستان

کشور کوریای جنوبی یک محموله مواد بهداشتی را که به منظور مبارزه با ویروس کرونا به دولت افغانستان مساعدت نموده بود، امروز طی نشستی به وزارت صحت عامه تسلیم داد .

این محموله شامل کیت‌های. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۷:۱۴
Background image

شفاخانه کووید-19 شیدایی ولایت هرات بنام میر ابراهیم بسیم نام گذاری شد

داکتر احمد جواد عثمانی سرپرست و نامزد وزیر صحت عامه، پس از ولایت های بادغیس و غور، امروز به ولایت هرات رفته و از کارمندان صحی که در خط نخست نبرد با ویروس کرونا قرار داشتند از کاکردهای. . .

BACK TO NEWS