جلوگیری از انتقال ویروس "کرونا" در افغانستان در اولویت وزارت صحت عامه قرار دارد

Panah_moph
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۰
جلوگیری از انتقال ویروس "کرونا" در افغانستان در اولویت وزارت صحت عامه قرار دارد

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور به روز (شنبه 12 دلو 1398) در یک نشست اضطراری که در آن هیئت رهبری وزارت صحت عامه، نماینده سازمان صحی جهان و رییسان بخش های مربوطه حضور داشتند تاکید نمود که جلوگیری از انتقال این ویروس در اولویت این وزارت قرار گرفته است.
وزیر صحت عامه کشور به مسوولان ادارات هدایت داد تا هرچه زودتر بسترهای را که برای کنترول این ویروس در کابل و ولایات در نظر گرفته اند افزایش دهند و تیم های نظارتی را در میدان های هوایی و بنادر کشور تقویه نمایند.
هم‌چنان وزیر صحت عامه کشور بر ایجاد یک کمیته مشترک میان وزارت های زراعت، تجارت، تحصیلات عالی، انکشاف دهات، اطلاعات و فرهنگ، اداره هوانوردی و محیط زیست برای پیش‌گیری و کنترول این ویروس تاکید نمود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۴
Background image

نشست اضطراری وزارت صحت عامه با شرکای صحی بین المللی برای مبارزه با شیوع و کنترول ویروس کرونا

وزارت صحت عامه، امروز با راه اندازی یک نشست اضطراری در پیوند به جلوگیری از شیوع و کنترول ویروس کرونا در افغانستان، خواهان هم‌کاری نهادهای بین المللی صحی شد.
داکتر فیروزالدین فیروز وزیر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۵:۶
Background image

دیدار وزیر صحت عامه با سفیر عربستان سعودی

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با آقای جاسم بن محمد الخالدی سفیر عربستان سعودی، در دفتر کارش دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار سفیر عربستای سعودی از. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۹
Background image

بخش ویژه کنترول ویروس "کرونا" در ولایت هرات ایجاد شد

داکتر فیروزالدین فیروز وزیر صحت عامه کشور، امروز در یک سفر رسمی به ولایت هرات از بخش ویژه کنترول ویروس "کرونا" در این ولایت که جدیدا ایجاد شده است دیدن نمود. این بخش دارای 30 بستر مجهز. . .

BACK TO NEWS